ارسال به دیگران پرینت

تازه ترین نتایج نظر سنجی:

جو بایدن نسبت به دونالد ترامپ در ایالت پنسیلوانیا ۷ درصد پیشتاز است

نظرسنجی مشترک روزنامه یو اس‌ای تودی- دانشگاه سوفلوک حاکی است جو بایدن نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نسبت به دونالد ترامپ در ایالت پنسیلوانیا ۷ درصد پیشتاز است. بر اساس این گزارش ۴۹ درصد رای دهندگان گفته اند که از بایدن حمایت می‌کنند و این رقم برای ترامپ به ۴۲ درصد رسیده است.

نتایج جدیدترین نظرسنجی کمتر از دو هفته تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان می‌دهد نامزد حزب دموکرات نسبت به رقیب جمهوریخواهش در ایالت پنسیلوانیا پیشی گرفته است.

به گزارش تسنیم، نظرسنجی مشترک روزنامه یو اس ای تودی- دانشگاه سوفلوک حاکی است جو بایدن نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نسبت به دونالد ترامپ در ایالت پنسیلوانیا 7 درصد پیشتاز است.

بر اساس این گزارش 49 درصد رای دهندگان گفته اند که از بایدن حمایت می کنند و این رقم برای ترامپ به 42 درصد رسیده است.

ترامپ در انتخابات 2016 توانست تنها با اختلاف یک درصد در ایالت پنسیلوانیا بر هیلاری کلینتون نامزد دموکرات غلبه کند.

در حالی که 57 درصد رای دهندگان در این ایالت گفته اند که کشور در مسیر نادرستی قرار گرفته است ولی 51 درصد نیز بر این باورند که شرایط آمریکا اکنون بهتر ز 4 سال قبل است. حدود 32 درصد نیز گفته اند که آمریکا در مسیر درستی قرار دارد و 30 درصد نیز معتقدند شرایط کشور نسبت به 4 سال قبل بدتر شده است.

در حالی که 49 درصد رای دهندگان در ایالت پنسیلوانیا دیدگاه مثبتی نسبت به بایدن دارند ولی 44 درصد نیز یک دیدگاه منفی و ناخوشایند نسبت به وی دارند.

از سوی دیگر 52 درصد رای دهندگان گفته اند که دیدگاه منفی نسبت به ترامپ دارند و 42 درصد دیدگاه مثبتی نسبت به وی داشته اند.

26 درصد رای دهندگان تاکید کرده اند که مهمترین مساله در انتخابات آینده، متحد کردن دوباره کشور است، 23 درصد نیز گفته اند اشتغال و اقتصاد مهمترین مسائل است و 22 درصد نیز شیوع ویروس کرونا را مهمترین مساله انتخابات ارزیابی می کنند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مهدی ارسالی در

    درست

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه