ارسال به دیگران پرینت

تبعهٔ پاکستانی | کشته‌شدن تبعهٔ پاکستانی

خبر کشته‌شدن ۹ تبعهٔ پاکستانی قدیمی است | معاون استاندار سیستان و بلوچستان: هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته‌‌ام

امروز برخی رسانه‌ها به نقل از استانداری سیستان و بلوچستان مدعی شدند افراد مسلح ۹ تبعهٔ پاکستانی را در منطقهٔ سراوان کشتند.معاون استاندار سیستان و بلوچستان در گفت‌و‌گو با فارس گفته هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته و متن قدیمی مصاحبه ماه گذشتهٔ او به اشتباه در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

خبر کشته‌شدن ۹ تبعهٔ پاکستانی قدیمی است | معاون استاندار سیستان و بلوچستان: هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته‌‌ام

خبر کشته‌شدن ۹ تبعهٔ پاکستانی قدیمی است 

امروز برخی رسانه‌ها به نقل از استانداری سیستان و بلوچستان مدعی شدند  افراد مسلح ۹ تبعهٔ پاکستانی را در منطقهٔ سراوان کشتند.معاون استاندار سیستان و بلوچستان در گفت‌و‌گو با فارس گفته هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته و متن قدیمی مصاحبه ماه گذشتهٔ او به اشتباه در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

بررسی‌های میدانی خبرنگار فارس در زاهدان نشان می‌دهد خبری که به نقل از معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان منتشر شده قدیمی و نادرست است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در گفت‌و‌گو با فارس گفته هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته و متن قدیمی مصاحبه ماه گذشتهٔ او به اشتباه در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

امروز برخی رسانه‌ها به نقل از استانداری سیستان و بلوچستان مدعی شدند  افراد مسلح ۹ تبعهٔ پاکستانی را در منطقهٔ سراوان کشتند.

منبع : فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه