ارسال به دیگران پرینت

استقلال باز هم در بی ادبی گل کاشت+تصویر| توهین هواداران استقلال به یک کارشناس ورزشی

استقلال باز هم در بی ادبی گل کاشت. توهین هواداران استقلال به یک کارشناس ورزشی خبرساز شده است. هوادار استقلال در پاسخ به صحنه مشکوک این بازی اشکال زشتی را در اینستاگرام در پاسخ به کارشناس ورزشی گذاشت که آبروی ایرانی ها را نیز برد به طوری که کارشناس ورزشی به این علامت ها واکنش نشان داد.

بعد از دربی کارشناسان مختلفی در خصوص صحنه مشکوک این بازی و حرکت مهدی قایدی در محوطه جریمه پرسپولیس نظر دادند. بیشتر کارشناسان ایرانی اعتقاد به پنالتی در این صحنه داشتند و تعداد کمی هم اعلام کردند که در این صحنه هیچ خطایی صورت نگرفته است. با این همه جمال هورن کارشناس داوری در لندن که در یکی از برنامه‌های ماهواره‌ای با حضور مزدک میرزایی در خصوص این صحنه اعلام کرد که هیچ پنالتی اتفاق نیفتاده است.

این اظهارنظر موجب خشم هواداران استقلال شد و آنها با حمله به صفحه این داور از همه‌جا بی‌خبر او را مورد اهانت قرار دادند. موضوعی که باعث شد تا این داور با گرفتن اسکرین‌شات از کامنت‌هایی که علیه او منتشر شده نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهد.

این کارشناس داوری در واکنش به رفتار برخی از هواداران استقلال که به او توهین نژادپرستانه کرده بودند نوشت: «این اتفاقی که برای تو می‌افتد وقتی سیاهی و در رسانه کار می‌کنی.»

توهین نژادپرستانه هواداران استقلال به یک کارشناس!

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    بی ادبی بهتر از قلم فروشی شماست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه