ارسال به دیگران پرینت

عکسهایی از "بابک خرمدین" در پشت صحنه فیلم «بودن» | مادر بازیگر فیلم فرزند بود

موضوع قتل این کارگردان، قطعه قطعه شدن جنازه و حکم احتمالی مطرح شده برای والدین سالمند در رسانه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود.

جسد "بابک خرمدین" کارگردان 47 ساله ایرانی روز گذشته در منطقه اکباتان تهران پیدا شد و اعتراف پدر و مادرش در باره همدستی برای قتل او و مثله کردن فرزند شوک عمومی را برانگیخت. 

 قتل این کارگردان، قطعه قطعه شدن جنازه و حکم احتمالی مطرح شده برای والدین سالمند در رسانه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود و فضای توییتر و اینستاگرام پر از تصاویر و کامنت‌هایی در مورد این کارگردان و"چرایی قرار گرفتن انسان" در این موقعیت است.  

بحث تفاوت حکم احتمالی پدر به عنوان متهم درجه یک و معاونت مادر خرمدین در این اقدام نیز یکی دیگر از سوژه‌های مطرح شده در رسانه‌های اجتماعی است. 

برخی رسانه‌ها به نقل از "فخرالدین جعفرزاده سرپرست سابق دادسرای جنایی تهران که اکنون وکیل دادگستری است"، مجازات مادر را بیش از "پانزده سال حبس" عنوان کرده‌اند که از میزان مجازات پدر وی بیشتر خواهد شد. عصر ایران این اظهار نظر را تائید نمی‌کند.

از آثار بابک خرم‌دین می توان به “بور بیجاده رنگ” ۱۳۸۶( ۲۲ دقیقه)، “سه شنبه: مامان” ۱۳۸۸( ۹ دقیقه)،فیلم نیمه بلند داستانی “روزن (کورسو) ” ۱۳۸۹ (۴۲ دقیقه) ، فیلم بلند داستانی “سوگنامه ای برای یاشار” ۱۳۹۲ ساخته شده در لندن (۷۲ دقیقه)، ساخت سه فیلم کوتاه داستانی به نام‌های “برش” ۱۳۸۳ به مدت (۱۲ دقیقه) نام برد.

 

"بابک خرمدین" و مادرش در پشت صحنه فیلم کوتاه "بودن" بهمن 96-  مادر "بابک خرمدین" در این فیلم بازیگر او بود/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

اینک مادر او به معاونت در قتل پسرش اعتراف کرده است.

 

 نقش آفرینی مادر "بابک خرمدین" در فیلم کوتاه "بودن"/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

"بابک خرمدین" در کنار مادرش در پشت صحنه فیلم کوتاه "بودن" -مادر وی در این فیلم او نقش آفرینی کرد/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

"بابک خرمدین" در پشت صحنه فیلم کوتاه "بودن" بهمن 96/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

"بابک خرمدین" در کنار عوامل فیلم کوتاه "بودن"/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

پشت صحنه یلم کوتاه بودن

 

"بابک خرمدین" در حال ساخت فیلم "بودن" زمستان 96/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

"بابک خرمدین" در کنار عوامل فیلم کوتاه "بودن" بهمن 96/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

"بابک خرمدین"/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

بازیگری مادر

 

 
 

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • بی نام ارسالی در

    چهرهء بابک بسیار معصومانه است، او بفرشتگان نزدیکتر است تا آدمیان.

  • N. ارسالی در

    مادرای زیبا ترین واژه هستی چرا تو چرا چجوری تونستی

  • روزبهانی ارسالی در

    با سلام من یه نکته دیگری رو میخواهم بگویم که کمتر کسی بهش توجه کرده و اونهم کم کاری و بی مسئولیتی اداره ی آگاهیست که در صفحات حوادث کلی با آب و تاب تحویل مردم میدهند که نیروهای خبره ی ما فلان قتل پیچیده رو رمز گشایی کردند و...بااین که خانواده ی داماد سالها درپی علت مفقودی فرزندشون بودند و با اینکه سرنخ پل پیدا شده در خانه قاتل و... بوده کوتاهی کردند و دو قتل دیگه توسط دو فرد کاملا آماتور انجام شده واقعا اگر وجدان داشته باشند یا باید استعفا دهند و یا توبیخ کنند ماموران بی مسئولیتی که باعث قتلهای بعدی شدند

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه