ارسال به دیگران پرینت

سیدجلال چقدر از پرسپولیس می گیرد؟ |مظلومیت سیدجلال حتی در رقم قراردادش

سیدجلال چقدر از پرسپولیس می گیرد؟ مظلومیت سیدجلال حتی در رقم قراردادش مشخص است. افشای رقم قرارداد سوپرمن پرسپولیس خیلی مسائل را مشخص می کند.

نکته مهم ماجرا هم اینجاست که حسینی به همراه برخی دیگر از بازیکنان، پیش از آغاز فصل جدید، حدود ۴۰ درصد از طلب‌های خود را به باشگاه بخشیدند تا در شرایط سخت مالی، به پرسپولیس کمک کرده باشند.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز، ۳۵ درصد از پایه قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی در فصل جدید را به حسابشان واریز کرده است.

در هفته‌های اخیر علکرد خیره کننده سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس باعث تحسین همگان شده است. کاپیتان پرسپولیس که در ۳۹ سالگی به سر می‌برد، در چهار بازی تیمش توانسته تک گل سه امتیازی به ثمر برساند تا تیمش عملا با گل‌های او ۱۲ امتیاز به دست بیاورد. از طرف دیگر او به عنوان یک مدافع هم نقش کلیدی در دفاع از دروازه‌ تیمش داشته تا پرسپولیس با اطمینان خاطر از خط دفاع، کار کند. در این میان اما حسینی عملا دستمزد کمتری نسبت به سایرین در پرسپولیس می‌گیرد.

بر اساس اطلاعاتی که منابع مطلع در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، سید جلال حسینی برای فصل ۹۷ – ۹۸، دستمزد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به عنوان پایه در قراردادش نوشته شده بود و در ادامه هم برای فصل ۹۸ -۹۹، رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان رسید و حالا برای فصل ۹۹ – ۱۴۰۰، پایه قرارداد سید جلال حسینی به یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر  از مبلغ قرارداد سید جلال حسینی است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مهدی ارسالی در

    سلام-واقعا آدم خندش میگیره این خبر رو میخونه-میشه قرارداشو بذارید تو سایت تا ماهم ببینیم؟ هیچ کاپیتانی حاضر نیست از بقیه اعضا کم تر بگیره،با این اعداد و ارقامی که به بیرون درز کرده فک نکنم کسی تو پرسپولیس کمتر از 3 یا 4 میلیارد بگیره.همونجوری که شما رو هوا حرف میزنید بنده هم طبق شنیده ها این مطلب رو بیان کردم.لطفا بیش از این مظلومیت نمایی نکنید و گرایش رنگی رو کنار بگذارید

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه