ارسال به دیگران پرینت

فال | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز جمعه 24 فروردین | طبق ماه تولدت فال امروزت‌ رو بخون

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید

فال روزانه امروز جمعه 24 فروردین | طبق ماه تولدت فال امروزت‌ رو بخون

فال روزانه امروز جمعه ۲۴ فروردین

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال کائنات امروز | قدرت کائنات در دستان شماست! | از این سفر معنوی غافل نشوید + تفسیر دقیق

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۴ فروردین:

فال روز تولد: غرقِ مشکلاتِ خانوادگی شدی؟ غصه نخور! امسال خیلی از این مشکلات حل میشن و تو می تونی نفسِ راحتی بکشی. تو آدمِ باهوش و سیاستمداری هستی و به خاطرِ همین، خیلی ها بهت اعتماد دارن و به حرفات گوش میدن. از این فرصت استفاده کن و کارِ خودت رو پیش ببر. یه کم سیاست به خرج بده تا به آرزوهات برسی. اواخرِ سال هم یه سری تغییرات تویِ زندگیت اتفاق میوفته که شادیِ تو رو دوچندان می کنه. تویِ فصلِ پاییز هم سعی کن روابطِ اجتماعیت رو بیشتر کنی، اما حواست باشه که کنترلِ همه چیز رو دستِ خودت بگیری. تعادل، کلیدِ موفقیتِ تو تویِ سالِ پیشِ روئه. اما این فقط یه قسمت از ماجراست!

 فال روزانه متولدین فروردین

مشکلاتِ مالی و شغلیِ تو به زودی حل میشن! یه بزرگتر هست که می تونه کمکت کنه تا از این مشکلات خلاص بشی. توصیه هایِ اون رو گوش کن و به حرفاش عمل کن. مطمئن باش که آینده یِ روشنی در انتظارته. تو آدمِ با استعدادی هستی و مهارت هایِ زیادی داری. اما خودت رو دستِ کم می گیری. اگه یه کم روابط اجتماعیت رو گسترش بدی، می تونی پیشنهادهایِ خیلی خوبی دریافت کنی که زندگیت رو به سمتِ بهتر شدن تغییر میدن. به زودی یه آدمِ جدید واردِ زندگیت میشه که اتفاقاتِ خوبِ زیادی رو با خودش به همراه میاره. عمر خیلی زود میگذره. تا سالم هستی، از لحظه هات لذت ببر. خودت بهتر از هر کسی می دونی که با غر زدن و ایراد گرفتن هیچ مشکلی حل نمیشه. بهتره خودت دست به کار بشی و اوضاعِ به هم ریخته یِ اطرافت رو درست کنی. اگه هم از نظرِ روحی تحتِ فشار هستی، می تونی با یه آشنا درد دل کنی و ازش کمک بگیری.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بالاخره اطلاعاتی که مدت ها دنبالش بودی رو پیدا می کنی! انقدر ذوق می کنی که یه عالمه انرژی میگیری و نه تنها کارای خودت رو انجام میدی، بلکه به بقیه هم کمک می کنی. یکی از دوستات تویِ کار یا مسائلِ مالی به کمکت نیاز داره. تو هم دستش رو میگیری و کمکش می کنی. اما حواست باشه که جوگیر نشی و بیشتر از توانت قول ندی. اگه ازت کاری خواست که از عهده ت خارج بود، با احترام ردش کن. رفتارِ شریکِ زندگیت یهو عوض شده؟ فکر می کنی امروز هم همونجوریِ؟ نه! همه چیز عصرِ امروز درست میشه و به حالتِ عادی برمیگرده. یه گره هایی تویِ کارت افتاده؟ نترس! یکی از همکارت بهت کمک می کنه تا این گره ها رو باز کنی. یه آدم تویِ زندگیت هست که خیلی چیزها رو ازت پنهان می کنه. باهاش یه کم فاصله بگیر. لازم نیست همه چیز رو بهش بگی.

فال روزانه متولدین خرداد 

خسته نباشی! تلاش هایِ اخیرت تویِ کار خیلی قابلِ ستایشه. شانس هم بهت رو کرده و خیلی از مشکلاتِ مالی و شغلیِ تو حل میشن. می تونی یه نفسِ راحت بکشی. به زودی یه پیشنهادِ کاریِ خیلی خوب بهت میشه که خیلی حساس تر از اونیه که فکرش رو بکنی. مسئولیت هایِ زیادی رو دوشت میذاره، اما دستمزد و پیشرفتی که توش هست، ارزشش رو داره. پس شک نکن و قبولش کن. حسرت و افسوسِ گذشته فایده ای نداره. اما اگه ازش درس بگیری و سعی کنی جلویِ اشتباهات رو بگیری، به نفعِ خودته. تو اعتماد به نفسِ خوبی داری، اما جلویِ یه آدمِ خاص کم میاری و خودت رو کمتر از اون می بینی. به خودت ایمان داشته باش! تو از اون آدم چیزی کم نداری. به پدر و مادرت هم بیشتر از قبل خدمت کن. اونا خیلی دوستت دارن و همیشه آرزویِ بهترین ها رو برایِ تو دارن.

فال روزانه متولدین تیر

اما قبل از حرکت، یه سری کار داری که باید با دقت انجامشون بدی. هیچی رو از قلم ننداز! یه عالمه ایده یِ خلاقانه تویِ ذهنت داری، اما از گفتنشون می ترسی. ترس رو بذار کنار و شروع کن! هر چی زودتر شروع کنی، زودتر به هدفت میرسی. شاید یه مدتیه که از رابطه یِ عاطفیِ خودت غافل شدی. اما به زودی یه نشونه ای می بینی که به فکر میفتی. بد نیست این روزها بیشتر با شریکِ زندگیت وقت بگذرونی. برایِ عاشقی هیچوقت دیر نیست. نترس و قدمِ اول رو بردار. رسیدن به آرزوت دور از دسترس نیست. فقط باید یه کم تلاش کنی و صبر داشته باشی. مشکلِ کاریِ بزرگت رو به چند تا هدفِ کوچکتر تقسیم کن. اینطوری می تونی گام به گام و حساب شده پیش بری و حلش کنی. از یه روزمرگی و یه کاری که همیشه انجام می دی، یه کم فاصله بگیر و یه کارِ جدید انجام بده. اینطوری حالت بهتر میشه.

فال روزانه متولدین مرداد

یه موضوعی ذهنت رو درگیر کرده، نه؟ غصه نخور! کم کم به جوابش میرسی. هم خودت یه چیزایی در موردش می دونی، هم یه سری اطلاعات از بیرون میگیری که کمکت می کنه تا به یه نتیجه یِ خوب برسی. اما قبل از اینکه کاری بکنی، خوب فکر کن و همه‌یِ جوانب رو بسنج. به پیشنهادهایِ بقیه هم گوش کن. اونا بدت رو نمیخوان. با مشورتِ هم می تونی کارهایِ بزرگی انجام بدی که تنهایی از پسش برنمیای. به زودی یه تغییرِ بزرگ تویِ زندگیت اتفاق میوفته که مسیرِ زندگیت رو عوض می کنه. سعی کن انعطاف پذیرتر باشی تا همه چیز راحت تر پیش بره. یه مشکلی تویِ کارت داری؟ نگران نباش! اوضاع بهتر از اون چیزیه که فکرش رو می کنی پیش میره. اگه می خوای معامله ای انجام بدی، اول ببین همه یِ شرایطی که تویِ ذهنت داری جوره یا نه. اگه همه چیز جور بود، دست به کار شو. اگه نه، بهتره یه کم دیگه صبر کنی و به حرفِ بقیه هم زیاد اعتماد نکنی.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز یه عالمه آدمِ جدید میبینی! تو یه مهمونی یا یه جمعِ غیرِ کاری شرکت می کنی و با این آدم ها آشنا میشی. این آشنایی ها هم تویِ کار به نفعِ تو هستن و هم تویِ زندگیِ عاطفیِ خودت. اگه دنبالِ یه شریک برایِ شروعِ یه کارِ جدید هستی، امروز بهترین موقعیته که قدمِ اول رو برداری. مطمئن باش که همه چیز خوب پیش میره. اگه شریکِ زندگیت یهو یه خواسته هایِ عجیب و غریب پیدا کرده، عصبانی نشو. یه کم صبر کن. خودش به زودی در موردِ رفتارهاش توضیح میده. به سلامتیِ خودت هم خیلی اهمیت بده. یه مشکلی تویِ کار یا درس یا مسائلِ مالیِ داری؟ دیگه تحقیق بسه! آستین ها رو بالا بزن و دست به کار شو. امروز یه اتفاق خاطراتِ گذشته رو زنده می کنه و یه کم حالت رو بهم میریزه. یه گفتگو با یه آدمِ خاص هم یه ایده یِ جدید به ذهنت میاره.

فال روزانه متولدین مهر

امروز روزِ توئه! تواناییِ تو به بالاترین حدِ خودش رسیده و می تونی به یکی از هدف هایِ بلندمدتِ خودت برسی. اما فکر نکنی که دیگه کار تمومه! هنوز اولِ راهه! اگه می خوای به موفقیت هایِ بزرگ برسی، باید خیلی تلاش کنی. اگه مجرد هستی، به زودی یه آدمِ خوب رو پیدا می کنی. اما یه کم صبر کن و تویِ اولین دیدار همه یِ رازهایِ دلت رو بهش نگو. اگه هم متاهل هستی، حواست باشه که خستگی و عصبانیتِ کار رو سرِ همسرت خالی نکنی. اگه این کارو بکنی، یه فاصله یِ بزرگ بینِ شما دو تا به وجود میاد که دیگه جبران نمیشه. امروز یه دیدِ جدید به یه مسئله پیدا می کنی که خیلی به نفعت میشه. مطمئن باش که مزدِ تلاش و صبرِ خودت رو می گیری. اول به خودت و خانواده ات فکر کن و بعد به بقیه. یه آدمِ تازه واردِ زندگیت شده که قدرِ دوستیِ تو رو نمی دونه و پشتِ سرت بدگویی می کنه. به حرفاش اهمیت نده و به کارِ خودت ادامه بده.

فال روزانه متولدین آبان

امروز یه جلسه یِ کاری داری که خیلی خوب پیش میره. اگه می خوای کارات همینطوری خوب پیش بره، باید با همکارت بیشتر همکاری کنی و باهاش توافق کنی. به زودی یه پولی به دستت میرسه. الان داری خیالبافی می کنی که باهاش چیکار کنی. اما صبر کن تا پولِ کامل به دستت برسه. بعد نقشه بکش. اگه الان نقشه بکشی و بعد همه چیز جور نشه، دلت میشکنه. یه دوستِ قدیمی داری که منتظرِ تماست. زودتر بهش زنگ بزن. خبرهایِ خوبی در راهه. قدرِ روزهایِ زندگیت و سلامتیِ خودت رو بدون. به گذشته فکر نکن و از حالِ خودت لذت ببر. یه آدمی یه حرفی بهت میزنه که دلخور میشی. اما بهش اهمیت نده و خودتو اذیت نکن. یه تغییرِ کوچیک تویِ زندگیت اتفاق میوفته که یه اتفاقِ بزرگ رو رقم می زنه. برایِ انجامِ یه کاری که تو ذهنت داری با چند نفر مشورت می کنی. با حرفِ تو یه آدمی امیدوار میشه.

فال روزانه متولدین آذر

امروز یه آدمِ حسود تویِ کارت سنگ جلویِ پات می ندازه. اما تو بیخیالِش شو و به کارِ خودت ادامه بده. نذار حالِ خوبِ امروزت رو خراب کنه. تو یه جمعِ دوستانه یه کم زیادی کنجکاوی کردی و یه سری سوتفاهم به وجود اومده. خودت باید درستش کنی. یه قرار بذار و با دوستات حرف بزن تا کدورت ها از بین بره. یه سری تغییراتِ کوچیک تویِ زندگیت اتفاق میوفته که به نفعِ توئه. اولش شاید یه کم سختت باشه که باهاش کنار بیای، اما آخرش ازش راضی میشی. بعد از یه عالمه انتظار، بالاخره مشکلِ مالیِ تو حل میشه. دیگه لازم نیست چیزی رو پنهان کنی. راستش رو بگو و خودتو خلاص کن. یه لیست از کارهایی که باید انجام بدی بنویس و طبقِ اون پیش برو. اینطوری هم اضطرابت کم میشه و هم کارهات بهتر پیش میره

فال روزانه متولدین دی

امروز به یه مهمونی دعوت میشی که اتفاقاتِ خوبِ زیادی توش میوفته. یه عالمه اطلاعاتِ خوب به دست میاری که به دردِ کارت می خوره و باعث میشه که زودتر پیشرفت کنی. فقط باید خوشبین باشی و با اشتیاق و انگیزه کار کنی. امروز تویِ رابطه یِ عاطفیِ خودت یه معجزه میبینی. همه یِ نگرانی هات تموم میشه و یه رابطه یِ خیلی محکم تر از قبل رو تجربه می کنی. یکی از اعضایِ خانواده ات یه خبرِ خیلی خوب بهت میده که اصلاً انتظارش رو نداری. این شادی رو، هر چقدر هم که کوچیک باشه، جشن بگیر. راجع به یه دوستِ خودت یه چیزایی شنیدی که خیلی تعجب کردی. الان نباید زود قضاوت کنی. باید بیشتر تحقیق کنی تا بفهمی که چی به چیه. همه یِ اون چیزایی که شنیدی درست نیست. فقط یه قسمت از داستان رو بهت گفتن. به زودی یه مشکلی که خیلی وقته اذیتت می کنه حل میشه.

فال روزانه متولدین بهمن

خبر داری که یهو یه اتفاقِ عجیب و غریب میوفته و زندگیت از این رو به اون رو میشه؟ آره، درست شنیدی! مسیرِ شغلیِ تو یهو عوض میشه و به پولِ زیادی میرسی. همه یِ سختی هایی که تا حالا کشیدی، یهو یادت میره و به یکی از آرزوهات میرسی. اما برایِ اینکه تویِ این مسیرِ جدید موفق بشی، باید خیلی قوی باشی و خیلی تلاش کنی. اگه کم بیاری، رقیبات ازت جلو میزنن. با همکارات و مدیرت هم خوب باش. اینطوری زودتر پیشرفت می کنی. یه فکری تویِ ذهنت داری که اذیتت می کنه. فکر می کنی که شریکِ زندگیت یه کاری کرده، اما مطمئن نیستی. قبل از اینکه بهش چیزی بگی، باهاش حرف بزن و ازش بپرس. یه آدمِ لجباز تویِ زندگیت هست که خیلی اذیتت می کنه. بهتره ازش دور بشی. ازت می خوان که یه کاری رو انجام بدی یا واسطه یِ یه کاری بشی. خودت باید تصمیم بگیری که قبول می کنی یا نه. بقیه شرایطِ تو رو درک نمی کنن.

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز روزِ توئه! هم از نظرِ جسمی قوی هستی و هم از نظرِ روحی. یه قراردادِ خوب امضا می کنی که زندگیت رو از این رو به اون رو می کنه. فقط باید برنامه ریزی کنی و با دقت قدم برداری تا زودتر به آرزوت برسی. این روزها هم از نظرِ مالی و هم از نظرِ عاطفی تویِ شرایطِ خیلی خوبی هستی. وقتِ خوبیه که با شریکِ زندگیت برایِ آینده برنامه ریزی کنی. آینده یِ روشنی در انتظارت هست، فقط یه کم صبر داشته باش. برایِ انجامِ یه کاری باید بری یه جایی. برایِ یه معامله هم دو دل هستی. بهتره با یه آدمِ نزدیک مشورت کنی. یه خبری به گوشِت میرسه که تا خودت مطمئن نشدی، باور نکن. یه آدمی که نگرانش هستی، مشکلش حل شده. بهتره بهش زمان بدی تا خودش رو جمع و جور کنه. یه چیزی می خری که خیلی خوشحالت می کنه. تویِ یه امتحان هم قبول میشی.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه