ارسال به دیگران پرینت

قتل زن جوان | قتل زن جوان با چاقو

توضیحات رئیس دادگستری کردستان درباره قتل شیلر رسولی | قصد تعرض و سپس قتل

حجت الاسلام حسین حسینی رئیس کل دادگستری کردستان از صدور کیفرخواست پرونده متهم به قتل یک خانم در شهرستان مریوان خبر داد.

توضیحات رئیس دادگستری کردستان درباره قتل شیلر رسولی | قصد تعرض و سپس قتل

توضیحات رئیس دادگستری کردستان درباره قتل شیلر رسولی

حجت الاسلام حسین حسینی رئیس کل دادگستری کردستان از صدور کیفرخواست پرونده متهم به قتل زن جوان در شهرستان مریوان خبر داد. گفتنی است که در مورخ ۱۴ شهریورماه سال جاری و حسب تحقیقات اولیه بازپرس دادگستری مریوان یکی از اراذل و اوباش شهرستان مریوان اقدام به گروگانگیری و سپس قصد تعرض به یک زن ۳۶ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع شهرستان سروآباد را کرده و وی را از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت می کنند که نامبرده بر اثر شدت جراحات وارده عصر مورخ ۱۷ شهریورماه سال جاری در بیمارستان کوثر سنندج فوت می کند.

رئیس کل دادگستری کردستان از صدور کیفرخواست پرونده متهم به قتل زن جوان در شهرستان مریوان خبر داد.

حجت الاسلام حسین حسینی از صدور کیفرخواست پرونده متهم به قتل زن جوان در شهرستان مریوان خبر داد و اظهار کرد: تحقیقات مقدماتی، قرار نهایی و صدورکیفرخواست پرونده ظرف یک ماه انجام گرفت و پرونده برای محاکمه و صدور رای به اتهامات قتل عمد، سه فقره آدم ربایی، قدرتنمایی با چاقو و ضرب و جرح عمدی به دادگاه کیفری یک استان کردستان فرستاده شد.

رئیس کل دادگستری استان کردستان افزود: به رئیس و مستشار شعبه دادگاه کیفری یک استان تاکید شده تا پرونده با لحاظ اصل اتقان و در کوتاه ترین زمان ممکن مورد حکم قرار گیرد.

گفتنی است که در مورخ ۱۴ شهریورماه سال جاری و حسب تحقیقات اولیه بازپرس دادگستری مریوان یکی از اراذل و اوباش شهرستان مریوان اقدام به گروگانگیری و سپس قصد تعرض به یک زن ۳۶ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع شهرستان سروآباد را کرده و وی را از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت می کنند که نامبرده بر اثر شدت جراحات وارده عصر مورخ ۱۷ شهریورماه سال جاری در بیمارستان کوثر سنندج فوت می کند.

منبع : انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه