ارسال به دیگران پرینت

قیمت دستگیره کابینت فلزی مدرن

در سال های اخیر در بازار فروش محصولات طراحی و دیزاین منازل شاهد طراحی و عرضه انواع متنوعی از دستگیره های کابینت و کمد هستیم که امکان انتخاب مدل مورد نظر با طراحی و رنگ کابینت شما فراهم شده است.

در سال های اخیر در بازار فروش محصولات طراحی و دیزاین منازل شاهد طراحی و عرضه انواع متنوعی از دستگیره های کابینت و کمد هستیم که امکان انتخاب مدل مورد نظر با طراحی و رنگ کابینت شما فراهم شده است.

البته همیشه این مورد مد نظر است که عده ای از افراد دستگیره کابینت خود را نه بر اساس زیبایی بلکه به عنوان کاربرد آن انتخاب می کنند که صحبت در خصوص کاربرد دستگیره های کابینت خود موضوع و مبحث جدایی را شامل می شود.

در خصوص معرفی دستگیره های کابینت 03 با جنس این دستگیره شروع می کنیم. جنس این دستگیره ها از جنس زاماک بوده که آلیاژی از عنصر روی می باشد. زاماک حاوی 94 درصد روی، 4 درصد آلومینیوم و 1 درصد مس می باشد که بیشتر در صنایع تولیدی تبدیلی کاربرد دارند.

2-1-1

در خصوص کاربرد و  قیمت دستگیره کابینت 03 باید اشاره کرد که برای انواع درهای چوبی، آهنی، آلومینیومی، یو پی وی سی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و از قابلیت های بسیار فوق العاده دستگیره کابینت نئوکلاسیک می توان به استفاده از ترکیبات ضد زنگ اشاره کرد که در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت مستقیم تخریب یا زنگ نمی زنند.

برای تولید دستگیره کابینت 01 بیشتر از دو آلیاژ زاماک و آلومینیوم استفاده می شود که با توجه به سلیقه قابل انتخاب می باشد. ابعاد این دستگیره بیشتر در نوع 147×10×25 مورد طراحی و ساخت قرار می گیرد که نسبت به دستگیره های دیگر مانند دستگیره کابینت ژله ای در دسته دستگیره های کابینت نسبتا بلند قرار می گیرد که البته با وزن 30 گرمی که دارند بیشتر مناسب استفاده در دستگیره های کمد چوبی، کابینت چوبی و کشوهای چوبی هستند که به زیبایی هر چه بیشتر آنها کمک شایانی می کند.

دستگیره کابینت فلزی

امروزه انواع مختلفی از دستگیره های فلزی کابینت آشپزخانه موجود می باشد که می توانید با توجه به کابینت خود آن ها را انتخاب و تهیه کنید. دستگیره ها انواع متفاوتی دارند که یکی از آن ها مدل دکمه ای می باشد که از گذشته وجود داشت و جزء اولین دستگیره های تولید شده می باشد و با استفاده از یک پیچ می تواند به کابینت وصل شود.

مدل دیگری از دستگیره های تولید شده که جزء تولیدات جدید می باشد دستگیره های خطی می باشد این نوع دستگیره ها که با دو پیچ به کابینت وصل می شوند امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند که البته به این نوع دستگیره ها دستگیره دو پیج نیز می گویند. دستگیره های دو پیچ بیشتر برای درب های کشو ها استفاده می شود ولی به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارند برای درب کمد ها نیز از آن ها استفاده می شود.

2-2-2-

در گذشته دستگیره کابینت ها بسیار ساده بودند از جمله دستگیره کابینت فلزی که دارای سطحی صاف و بدون هیچ طرح خاصی بوده اند؛ اما امروزه اگر به فروشگاه های دستگیره کابینت ها سر بزنید می توانید مشاهده کنید که انواع مختلفی از دستگاه ها وجود دارند که با دیدن آن شگفت زده خواهید شد.

حتی دستگیره های دکمه ای که در گذشته بسیار ساده بودند امروزه از طرح های بسیار زیادی بر روی آن ها استفاده شده است و حتی نگین کاری های خاصی شده اند.

اگر شما می خواهید از سبکی به روز استفاده کنید و به دنبال موارد ساده اما شیک هستید بهتر است از دستگیره های خطی یا دستگیره دکمه ای که دارای ابعاد هستند استفاده کنید. یکی از موارد دیگر که باید به آن دقت کنید جهت نصب دستگیره ها می باشد؛ اگر می خواهید دستگیره های کابینت را به صورت افقی نصب کنید پس بهتر است از دستگیره های خطی کوتاه تر استفاده کنید تا مشکلی در نصب آن به وجود نیاید.

دستگیره کابینت مدرن

برای نصب دستگیره کابینت باید دقت و حوصله داشته باشید. از این رو برای ایجاد سوراخ باید کاملا دقت نمایید. به طوری که اگر اشتباها در مکان دیگری سوراخ نمایید، رفع مشکل کمی سخت می باشد. باید دقت کنید تا دستگیره را براساس ابعاد کابینت و تم آشپزخانه تهیه نمایید.

چگونگی نصب دستگیره ها بسیار آسان می باشد و نیازی به تعمیرکار حرفه ای نمی باشد بلکه خودتان می توانید این کار را انجام دهید. نصب دستگیره کابینت به نوع دستگیره ها بستگی دارد.مثلا دستگیره معمولی، دستگیره توکار و دستگیره مخفی که هر کدام روش های خاص خود را دارند.

2-3-3-

به این نکته توجه کنید که همانطور که از نام دستگیره کابینت مدرن مشخص است، با طراحی و نصب بر روی کابینت ها زیبایی چشمگیری را به آشپزخانه ها می دهد. این نوع دستگیره ها مانند دستگیره کابینت احمدی، با رنگ های مختلف مانند: مسی، طلایی و کروم و همچنین در طرح و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد و هر شخص متناسب با سلیقه خود آن را خریداری می نماید.

نحوه چیدمان دستگیره کابینت در فروشگاه ها به صورت اصولی، سبب جلب نظر مشتری می شود. معمولا دستگیره ها با توجه به رنگ و اندازه هایی که دارند در قفسه ها چیده می شوند. به طور مثال: دستگیره های بزرگ و کشیده و دستگیره های کوچک  و ساده در دو قفسه مجزا در کنار هم قرار دارند که هر کدام از آن ها با توجه به جنس و کیفیتشان، دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی