خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

منطقه آزاد کیش | صادرات | سرمایه‌گذاری | کسب و کار

انتصاب مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، طی حکمی محمدرضا نوایی لواسانی را به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، طی حکمی محمدرضا نوایی لواسانی را به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش امروز دوشنبه در سالن خلیج فارس مرکز همایش های کیش با حضور جمعی از مسوولان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی و امامان جمعه اهل تشیع و اهل سنت کیش برگزار شده است.

سعید محمد دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصدای در حکم محمدرضا نوایی لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش آورده است؛

با عنایت به تفویض اختیار رییس جمهور محترم در اجرای ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی کیش» منصوب می‌شوید.

با عنایت به شعار سال؛ نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری به «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی‌ها»؛ از جنابعالی انتظار می‌رود در راستای ارتقاء جایگاه و گسترش و تسهیل تولید در منطقه، با بهره‌مندی از ظرفیت‌های استراتژیک آن منطقه و تلاش به منظور رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه‌گذاری و همچنین انتقال فناوری‌های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب با هدف حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه‌ای و جهانی اهتمام لازم را به عمل آورید.

مید است در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق منویات یادشده با رعایت اصول قانون‌مداری و با اتکال به خداوند متعال و با تشریک مساعی کلیه همکاران سازمان منطقه، در طول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف آن منطقه؛ نقش موثر و سازنده‌ای ایفا نمایید.

گفتنی است؛ «محمدرضا نوایی لواسانی» دارای مدرک دکتری است.

لواسانی، در سال ۲۰۱۵ توسط فدراسیون جهانی جوایز بین المللی(FAB) به عنوان جوانترین رهبر کسب و کار انتخاب شد.

از مهمترین سوابق کاری وی می توان به رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری رویای روز کیش، مشاور معاون رییس جمهور در بنیاد شهید، مدیر عامل هولدینگ دیدار ایرانیان (کارگزار اصلی شهرداری تهران)، ریس هیات مدیره شرکت لیزینگ دی و عضو هیئت مدیره شرکت نوسازان شهر تهران اشاره کرد.

پیش از وی، جعفر آهنگران از اسفند ۱۳۹۹ مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشت.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه