ارسال به دیگران پرینت

مذاکره برای انتقال نمایشگاه کتاب به شهرآفتاب

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب با وزیر فرهنگ و ارشاد صحبت کردیم تا این نمایشگاه از سال آینده به این مجموعه منتقل شود تا دیگر شاهد مشکلاتی که به لحاظ ترافیکی در بخش مرکز شهر رخ می‌دهد، نباشیم.

۵۵آنلاین :

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب با وزیر فرهنگ و ارشاد صحبت کردیم تا این نمایشگاه از سال آینده به این مجموعه منتقل شود تا دیگر شاهد مشکلاتی که به لحاظ ترافیکی در بخش مرکز شهر رخ می‌دهد، نباشیم. به گزارش «ایسنا» محمدجواد حق‌شناس در آخرین نشست هماهنگی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در محل شورای شهر گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین و پرمشارکت‌ترین رویداد‌های فرهنگی است که هر سال در تهران برگزار می‌شود، امسال به واسطه همزمان شدن زمان معمول با ماه مبارک رمضان زمان برگزاری کمی به جلو افتاد و ما از ۴ اردیبهشت ماه شاهد برگزاری نمایشگاه کتاب به مدت ۱۰ روز در محل مصلای تهران خواهیم بود.

حق شناس ابراز امیدواری کرد با تمهیداتی که اندیشیده شده این رویداد با استقبال جامعه به ویژه دانش پژوهان، دانشجویان و دانش‌آموزان و اهالی فرهنگ مواجه شود و در فضای مرکز شهر که درگیر این رویداد است به خوبی انتظارات مخاطبان برآورده شود. رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در فضایی که تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات منفی علیه کشور ما صورت گرفته است، نمایشگاه بین‌المللی کتاب بهترین فرصت برای نشان دادن فرهنگ ملتی است که نقشی بی‌بدیل در گسترش فرهنگ جهانی دارد.

حق شناس در ادامه سخنان خود گفت: در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب شاهد حذف بن کارت‌ها و ارائه خدمات از طریق کار ملی هوشمند و و اپلیکیشن‌ها خواهیم بود. ما قطعا باید به سمت ایجاد شهر پاک حرکت کنیم و یکی از شاخصه‌ها در این زمینه استفاده از تکنولوژی‌ها در راستای کاهش تولید زباله است. بن کارت‌ها که تسهیلاتی برای اقشار مخاطب نمایشگاه بودند جزو مواردی است که هم تولید آنها هزینه‌بر است و هم اینکه بعد از استفاده به‌عنوان پسماند رها می‌شوند، بنابراین با تمهیداتی که بانک شهر اندیشیده در نمایشگاه امسال این خدمات از طریق کارت ملی هوشمند و نیز اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود.

منبع : دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند:

    دیدگاه