ارسال به دیگران پرینت

پومپئو | نباید اجازه دهیم ۷۵ میلیون آمریکایی را ساکت کنند

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز شنبه در پیامی توئیتری از مسدود شدن حساب‌های کاربری دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور توسط شرکت‌های فیس‌بوک و توئیتر انتقاد کرد. مایک پومپئو در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر بدون اشاره مستقیم به اقدام فیس‌بوک و توئیتر در بستن حساب‌های کاربری ترامپ تا اطلاع ثانوی، اظهار داشت: خاموش کردن «بیان» خطرناک است. این غیرآمریکایی است. متأسفانه این یک تاکتیک جدید از سوی چپ‌ها نیست. آنها سال‌هاست که برای خاموش کردن صداهای مخالف تلاش می‌کنند. ما نباید اجازه دهیم که آنها صدای 75 میلیون آمریکایی را خاموش کنند. اینجا حزب کمونیست چین نیست.

وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به مسدود شدن حساب‌های کاربری دونالد ترامپ در شبکه‌های اجتماعی آمریکا اعلام کرد که نباید اجازه داد که «چپ‌ها» صدای ۷۵ میلیون شهروند آمریکایی که به ترامپ رأی دادند را خاموش کنند.

مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز شنبه در پیامی توئیتری از مسدود شدن حساب‌های کاربری دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور توسط شرکت‌های فیس‌بوک و توئیتر انتقاد کرد.

مایک پامپئو در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر بدون اشاره مستقیم به اقدام فیس‌بوک و توئیتر در بستن حساب‌های کاربری ترامپ تا اطلاع ثانوی، اظهار داشت: خاموش کردن «بیان» خطرناک است. این غیرآمریکایی است. متأسفانه این یک تاکتیک جدید از سوی چپ‌ها نیست. آنها سال‌هاست که برای خاموش کردن صداهای مخالف تلاش می‌کنند. ما نباید اجازه دهیم که آنها صدای 75 میلیون آمریکایی را خاموش کنند. اینجا حزب کمونیست چین نیست.

در پی حمله هواداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا که به تحریک شخص وی صورت گرفت و به کشته شدن 5 نفر از جمله یک نیروی پلیس منجر شد، مقامات توئیتر و فیس‌بوک -که شبکه اجتماعی اینستاگرام را نیز اداره می‌کند- حساب‌های کاربری ترامپ در این شبکه‌های اجتماعی را ابتدا به مدت 12 الی 24 ساعت و سپس تا اطلاع ثانوی مسدود کرده‌اند.

دونالد ترامپ در واکنش به اقدام فیس‌‌بوک و توئیتر اعلام کرده است که خودش در آینده نزدیک یک شبکه اجتماعی راه‌اندازی خواهد کرد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه