ارسال به دیگران پرینت

زورگیری | زورگیر اتوبان نیایش | اعدام برای زورگیر اتوبان نیایش

حکم زورگیر اتوبان نیایش مشخص شد | بلایی که سر زوگیر خشن می آید + فیلم

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور حکم اعدام برای سارق بزرگراه نیایش خبر داد و گفت: رسیدگی‌های قضایی نسبت به این قبیل مجرمان، «خارج از نوبت، قاطعانه و بدون اغماض» است.

زورگیر اتوبان نیایش به اعدام محکوم شد

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور حکم اعدام برای زورگیر اتوبان نیایش خبر داد و گفت: رسیدگی‌های قضایی نسبت به این قبیل مجرمان، «خارج از نوبت، قاطعانه و بدون اغماض» است.

علی القاصی‌‌مهر، رئیس کل دادگستری استان تهران در جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه به ارائه گزارشی پیرامون روند رسیدگی‌های قضایی انجام‌شده در خصوص برخی پرونده‌های سارقین به عنف و متجاوزین به حقوق عمومی پرداخت و گفت: پس از برگزاری جلسه دادگاه سارق بزرگراه نیایش، حکم اعدام این فرد صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران درباره زورگیر اتوبان نیایش با بیان اینکه رسیدگی‌های قضایی نسبت به این قبیل مجرمین، «خارج از نوبت، قاطعانه و بدون اغماض» است، گفت: پرونده سه نفر دیگر از سارقین به عنف که دارای سرقت‌های متعددی بودند با عنوان اتهامی «محاربه» در دادسرای شهریار در حال رسیدگی است و مقرر شده که پرونده این سارقین نیز بعد از ارجاع به دادگاه انقلاب به صورت خارج از نوبت رسیدگی شود.

پیش از این نیز رئیس کل دادگستری استان تهران در اولین جلسه «قرارگاه پیشگیری و مقابله با سرقت‌های خشن» «به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی» به‌منظور پیشگیری و مقابله با سرقت‌های خشن و مقرون به آزار را ماموریت مشترک دستگاه قضایی، ضابطین و دستگاه‌های دخیل در حوزه امنیت عمومی جامعه ذکر کرده بود و گفته بود: باید فضای عمومی جامعه را برای مرتکبان به سرقت‌های خشن و به‌عنف قرمز کرد تا احدی به خود اجازه ندهد که در مقابل انظار عمومی به مردم تعرض کند و با توسل به‌‌زور، اموال آن‌ها را به سرقت ببرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به صدور حکم دادگاه در پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر تهران گفت: در راستای اجرای دستور برخورد با ترک فعل مقامات و مسئولان، حکم بدوی دادگاه در رابطه با ۳۱ شخصیت حقیقی و حقوقی صادر شده و این حکم در حال ابلاغ است.

حجم ویدیو: 21.03M | مدت زمان ویدیو: 00:01:09
منبع: فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • بلبل الدوله ارسالی در

   با اعدام این دربدر صورت مسئله پاک نمیشه ! فقر و سختی تامین معاش باز هم یه اعدامی دیگه به شما میده ! مشکل در جای دیگری است !....

  • رحیم کرمی ارسالی در

   اعدام نکنید دست پا قطع کنید عبرت باشد برای دیگران

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی