ارسال به دیگران پرینت

محدودیت تردد شبانه | رنگ‌بندی شهرهای کشور | جریمه تردد

تازه ترین خبر در خصوص جریمه تردد «از» و «به» شهرهای نارنجی و قرمز

سرهنگ عین الله جهانی در تازه ترین خبر در خصوص جریمه تردد «از» و «به» شهرهای نارنجی و قرمز توضیحاتی داد. نتایج اولیه انتخابات پارلمان عراق واکنش های های زیادی به همراه داشته است.

قانون محدودیت تردد شهری و بین شهری و همچنین محدودیت تردد شبانه در بسیاری از شهرهای ایران آن هم به واسطه جدول رنگ‌بندی شهرهای کشور همچنان در حال اجراست. ستاد مقابله با کرونا در همین راستا برای افرادی که از این قانون تخطی کنند مبلغی را به عنوان جریمه در نظر گرفت. مردم هم همیشه به دنبال مقدار مبلغ جریمه و آگاهی از شهرهای منع تردد هستند

.سرهنگ عین الله جهانی در تازه ترین خبر در خصوص جریمه تردد «از» و «به» شهرهای نارنجی و قرمز گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه تردد به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان است.وی افزود: ستاد مقابله با کرونا در زمان پیک پنجم کرونا جریمه تردد به شهرهای نارنجی را یک میلیون تومان اعلام کرد ولی از آن تاریخ به بعد جریمه مربوط به شهرهای نارنجی به ۵۰۰ هزار تومان برگشت و جریمه تردد شهرهای قرمز همان یک میلیون تومان باقی ماند.

جهانی در پایان گفت: در برخی بخش های خبری یا شبکه های مجازی اعلام شده بود که جریمه محدوده های نارنجی نیز یک میلیون تومان شده است که اینگونه نیست.

 

منبع: اقتصاد نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه