ارسال به دیگران پرینت

بهترین هواپیماهای ارزان جهان برای خرید بلیط خارجی هواپیما

هواپیماها امروزه تبدیل به یکی از پرکاربردترین وسایل نقلیه در جهان شده‎اند که افراد زیادی با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق به استفاده از آنها می‎شوند و در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد.

بهترین هواپیماهای ارزان جهان برای خرید بلیط خارجی هواپیما

 

 

 داشتن ایمنی بالا و سریع بودن سبب شده است تا افراد بسیاری ترغیب شوند برای سفرهای خود از این نوع وسیله نقلیه استفاده کنند. در جهان و در ایرلاین‎های مختلف هواپیماهای زیادی در حال فعالیت می‎باشند و همه ساله هزاران نفر با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما برای انجام انواع سفرهای هوایی از آنها استفاده می‎کنند.

 برخی ازاین هواپیماها دارای قیمت‎های بسیار بالایی بوده و برخی دیگر از قیمت‎های پائین‎تری برخوردار هستند. در ادامه به معرفی هواپیماهای ارزان موجود در انواع ایرلاین‎ها خواهیم پرداخت در صورتیکه علاقه دارید تا با این نوع هواپیماها آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

 

 

در سال 2018 شرکت هواپیمایی سنگاپور توانست جایزه بهترین ایرلاین جهان را به خود اختصاص دهد. در این میان برخی از ایرلاین‎ها وجود دارند که توانستند لقب ارزان‎ترین ایرلاین را به خود اختصاص دهند. در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با این شرکت‎های هواپیمایی ارائه خواهیم کرد.

شرکت هواپیمایی اسکوت

مشاهده کردن این شرکت در مجموعه ارزانترین شرکت‎های هواپیمایی تعجبی ندارد زیرا این شرکت زیر مجموعه‎ای از شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز بوده است و انواع خدمات پروازی را به مسافرانی که با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی قصد انجام سفرهای هوایی را دارند ارائه خواهد کرد. 

با استفاده از خدمات این شرکت هواپیمایی مسافران می‎توانند با استفاده از بلیط ارزان هواپیما موفق به انجام انواع مختلفی از سفرهای هوایی شوند. پروازهایی که توسط این شرکت هواپیمایی انجام می‎شود به 68 مقصد مختلف می‎باشد که بیشترین پروازهای انجام شده توسط این ایرلاین به کشور استرالیا و خاور دور که شامل مقاصدی چون سیدنی، ملبورن، پرت، مانیل، بانکوک و هنگ کنگ می‎باشد بوده است. 

افراد زیادی همه ساله با استفاده از این شرکت هواپیمایی و با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق می‎شوند با انجام سفر هوایی در کوتاهترین زمان به مقصد مورد نظرشان منتقل شوند.

افراد با استفاده از بلیط ارزان هواپیما و خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی به مسافران ارائه می‎شود می‎توانند به شکلی مستقیم به آتن و  برلین سفر کنند. 

در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی از هواپیماهای مدرنی چون بوئینگ 787 استفاده می‎شود. تعداد 18 فروند از این نوع هواپیما در این شرکت هواپیمایی در حال فعالیت هستند و مسافران با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی می‎توانند از خدماتی که توسط آنها ارائه می‎شوند در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل شوند.

 اولین پروازی که توسط این شرکت هواپیمایی صورت پذیرفت در سال 2012 بوده است که با استفاده از بلیط ارزان هواپیما مسافران توانستند به مقصد خود منتقل شوند. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در کشور سنگاپور دایر می‎باشد و در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی از 45 فروند هواپیما استفاده می‎شود که مسافران را به 68 مقصد متفاوت منتقل خواهند کرد. 

این شرکت هواپیمایی یکی از ارزان قیمت‎ترین ناوگان هوایی را دارد و خدمات پروازی را به مسافرانی که قصد دارند با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی به انجام سفر هوایی بپردازند ارائه خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی یورو وینگز

این شرکت هواپیمایی یکی از ایرلاین‎هایی است که در مجموعه ارزانترین شرکت‎های هواپیمایی قرار خواهد گرفت. البته این شرکت از ابتدا به این شکل فعالیت نمی‎کرده است و بعد از تبدیل از ایرلاین منطقه‎ای به ایرلاین بدون خدمات اضافه در سال 2014 در این مجموعه قرار گرفته است.

 افراد زیادی همه ساله با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‎شود با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق به انجام انواع مختلفی از سفرهای هوایی خواهند شد که با پرداخت مبلغی اندک روی می‎دهد.

 امروزه این شرکت هواپیمایی پروازهایی طولانی که معمولا از بانکوک به مقاصدی چون هاوانا، جمهوری دومینیکن، کنکون و میامی انجام می‎شود را به لیست پروازهای خود اضافه کرده است و افراد زیادی می‎توانند با استفاده از بلیط ارزان هواپیما در این نوع پروازها حضور پیدا کنند و به مقصد مورد نظرشان منتقل شوند. 

این هواپیما در سال 2017 به عناون ایرلاینی که ارزانترین غذا را در اختیار مسافران قرار می‎دهد شناخته شد. اولین پروازی که توسط این شرکت هواپیمایی صورت گرفت در سال 1993 بوده است و دفتر مرکزی آن نیز در دسلدورف قرار دارد. 

در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی 109 فروند هواپیما وجود دارد که افراد زیادی با استفاده از آنها و تهیه بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد. پروازهایی که توسط این ایرلاین انجام می‎شود به 79 مقصد مختلف بوده است.

ساوت وست ایرلاینز

این شرکت هواپیمایی را می‎توان به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی در نظر گرفت که در این مجموعه قرار گرفته است. سالانه افراد زیادی با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‎شود و با تهیه بلیط ارزان هواپیما موفق می‎شوند با انجام سفری هوایی به مقصد مورد نظرشانم منتقل شوند. 

در این شرکت هواپیمایی از یک هواپیمای بوئینگ 734 استفاده می‎شود که برای پیمودن مسافتی تا آمریکای شمالی و منطقه کارائیب مورد استفاده قرار می‎گیرد. نکته قابل توجهی که در رابطه با این شرکت هواپیمایی وجود دارد آن است که اولین پرواز این ایرلاین به هاوایی چندین ماه است می‎باشد که در صف انتظار بوده است و هنوز این پرواز انجام نشده است. 

این شرکت هواپیمایی خدماتی ارزان را به مسافران خود ارائه خواهد کرد و افراد زیادی با استفاده از خدماتی که توسط این ایرلاین ارائه می‎شود موفق به انجام انواع سفرهای هوایی شده‎اند. اولین پروازی که توسط شرکت هواپیمایی ساوت وست انجام شده است در تاریخ 1971 بوده است. دفتر مرکزی این شرکت در دالاس قرار گرفته است و به ارائه انواع خدمات پروازی فعالیت دارد.

 تعداد 734 فروند هواپیما در این شرکت هواپیمایی وجود دارد که با استفاده از آنها مسافران را به 99 مقصد مختلف جابجا می‎کنند. این شرکت هواپیمایی بدلیل داشتن بیشترین ناوگان هوایی  در این مجموعه توانسته است لقب بزرگترین شرکت هواپیمایی را به خود اختصاص دهد. 

شرکت هواپیمایی ایدیگو

در سال 2005 این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را آغاز کرده است و همه ساله چیزی حدود 46 میلیون مسافرا را به مقاصد مورد نظرشان منتقل می‎کند. این شرمت هواپیمایی دارای 137 فروند هواپیما بوده است که با استفاده از آنها خدمات پروازی را به مشتریان خود ارائه می‎کند. 

این شرکت هواپیمایی توانسته با ارائه خدماتی ارزان قیمت به سراغ قشر متوسط جامعه هند برود. این شرکت هواپیمایی در حال حضر تنها سفرهای داخلی را انجام خواهد داد. افراد زیادی از کشور هند با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی ارائه می‎شود قادر به انجام سفرهای هوایی خواهند بود و در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد.

اولین پرواز این شرکت هواپیمایی در سال 2006 به وقوع پیوست و توسط آن چندین مسافر به مقصد مورد نظرشان منتقل شدند. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی که در گورگان قرار گرفته است در حال ارائه خدمات پروازی به مشتریان خود می‎باشد و اما از استفاده از بخش فرست کلاس پس از خرید بلیط هواپیما خارجی بدانید.

این شرکت هواپیمایی با داشتن 137 فروند هواپیما به 52 مقصد مختلف پرواز انجام می‎دهد و افراد می‎توانند با پرداخت مبلغی اندک از خدمات این شرکت هواپیمایی بهره‎مند شوند. 

البته جدیدا توسط این شرکت هواپیمایی در هند سفرهایی بین المللی به مقاصد محدودی چون کاتماندو، مسقط، دوحه، سنگاپور، کلمبو، بانکوک، دوبی و شارجه انجام خواهد گرفت که مسافران می‎توانند با حضور در آن پروازها به این مقاصد سفر کنند.

 ارائه خدماتی ارزان سبب شده است که این شرکت هواپیمایی در بین مردم طرفداران زیادی را داشته باشد و افراد زیادی همه ساله برای انجام سفرهای هوایی خود از این شرکت و خدماتی که توسط آن ارائه می‎شود بهره بگیرند.

 داشتن قیمتی مناسب در ارائه خدمات سبب شده تا این شرکت به تقابل با شرکت‎های هواپیمایی دیگر بپردازد و با آنها رقابت کند. تعداد ناوگاه فعال در این شرمت هواپیمایی 167 می‎باشد که از آنها برای ارائه انواع خدمات پروازی در این شرکت استفاده خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی