ارسال به دیگران پرینت

ترافیک سنگین بین کرج و قزوین / انسداد روزانه جاده چالوس از ساعت ۸ صبح فردا

مسوول سالن عملیات مرکز مدریت راه‌ها گفت: جاده چالوس حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دلیل اصلاح مسیر مسدود است و تردد از محور‌های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

 مسوول سالن عملیات مرکز مدریت راه‌ها گفت: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دلیل اصلاح مسیر مسدود است و تردد از محور‌های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ایمان محرابی نیا تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود ۸۰۰ دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

‌* آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۱۸ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۰۴ هزار تردد و آزادراه کرج‌-قزوین با ۹۸ هزار تردد ثبت شد.

* ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

مسوول سالن عملیات مرکز مدریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت تردد در محور‌های پرتردد گفت‌: در حال حاضر تردد روان در محور‌های هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت داریم.

محرابی نیا در تشریح وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل مهرویلا تا استاندارد خبر داد.

* انسداد روزانه کندوان از ساعت ۸ صبح فردا

وی اظهار کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ماه ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر بین کیلومتر ۵ تا ۱۵ مسدود است و تردد از محور‌های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

* افزایش ۵.۹ درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

مسوول سالن عملیات مرکز مدریت راه‌ها اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۸۲ دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل ۵.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۲.۶ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* انسداد جاده پونل-خلخال و محور خرم‌آباد-پلدختر به دلیل کاهش ایمنی مسیر‌

محرابی نیا یادآور شد: در حال حاضر جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، جاده پونل-خلخال، محور خرم‌آباد-پلدختر، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و محور گنج نامه-تویسرکان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی گفت‌: همچنین محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور سروآباد-پاوه و محور شهداد-نهبندان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه