ارسال به دیگران پرینت

استاندار تهران:

از فردا تا یکشنبه با وزش باد از آلودگی هوا کاسته می شود.

انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد کرونا استان تهران گفت: بر اساس گزارش هواشناسی از فردا تا یکشنبه با وزش باد از آلودگی هوا کاسته می‌شود. استاندار تهران تصریح کرد: عدم استفاده از سوخت مازوت در تمامی صنایع استان توسط محیط زیست استان بررسی شد و هیچ صنعت، کارگاه و نیروگاهی در شعاع ۱۰۰ کیلومتری استان از سوخت مازوت استفاده نمی‌کنند.

استاندار تهران با اشاره به عدم استفاده از مازوت در صنعت، کارگاه ها و نیروگاه های پیرامونی تهران از استمرار محدودیت های مربوط به آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد کرونا استان تهران با محوریت طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: بر اساس گزارش هواشناسی از فردا تا یکشنبه با وزش باد از آلودگی هوا کاسته می شود.

وی ادامه داد: اقدامات لازم برای کاهش عوامل خطر از جمله تعطیلی معادن شن و ماسه، ممنوعیت تردد کامیون های با عمر ۲۰ سال و خودروهای دودزا استمرار دارد.

استاندار تهران تصریح کرد: عدم استفاده از سوخت مازوت در تمامی صنایع استان توسط محیط زیست استان بررسی شد و هیچ صنعت، کارگاه و نیروگاهی در شعاع 100 کیلومتری استان از سوخت مازوت استفاده نمی کنند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه