ارسال به دیگران پرینت

نماینده مجلس:

دولت با تعطیلی تهران موافقت نکند طرح دوفوریتی ارائه خواهیم کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فوت روزانه بیش از ۴۰۰ نفر ناشی از بی‌تدبیری دولت در مقابله با کرونا است، گفت: اگر دولت با تعطیلی دو هفته‌ای تهران موافقت نکند، مجلس طرح دوفوریتی و یا حتی سه فوریتی برای حفظ جان شهروندان ارائه خواهد کرد.

احمد نادری  به وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا در استان تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه این روزها در اثر بی‌تدبیری‌های دولت در مقابله با کرونا شاهد فوت روزانه بیش از 400 نفر از هموطنان هستیم. ما معتقدیم محدودیت‌های کرونایی باید به صورت جدی اعمال شود اما دولت و شخص آقای رئیس جمهور در این خصوص مقاومت کرده و مانع اجرایی شدن محدودیت‌ها می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای کنترل بهتر و کاهش آمار کرونا، تهران باید به مدت دو هفته تعطیل شود، افزود: اگر دولت با تعطیلی تهران موافقت نکند در صورت لزوم، مجلس طرح دوفوریتی و یا حتی سه فوریتی تعطیلی دو هفته‌ای تهران را برای حفظ جان شهروندان ارائه خواهد کرد. خط قرمز مجمع نمایندگان تهران در مجلس جان هوطنان و همشهریان است.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مرگ آتیم ارسالی در

    کی به سلامتی وقتی همه مردیم؟؟ روحانی که فقط فکر مجموعه خودشه و اینکه ناکارامد به نظر نرسه البته چیزی که نداری از دستم نمیدی ! کی به فکر جون ما باید باشه؟ تا کی باید بمیریم تا ناکارامدی اقتصادی دولت دیده نشه ؟؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه