ارسال به دیگران پرینت

ادعای یک نماینده مجلس:

نفوذی‌ها و جاسوسان در اطراف آقای روحانی جا خوش کرده اند.

متاسفانه شخص آقای روحانی دقتی در انتخاب اطرافیان خود در دولت ندارد در نتیجه همیشه لانه بسیار بزرگ نفوذی‌ها و جاسوسان در اطراف آقای روحانی از ابتدای انقلاب تاکنون لانه و جا خوش کرده اند. وی ادامه داد: در زمان شورای عالی امنیت ملی هم که آقای روحانی حضور داشتند اگر نگاه شود متوجه حضور جاسوسان در اطراف ایشان می‌شدیم که تاکنون نیز ادامه دار است.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو ، با اشاره به صحبت‌های برخی از مسئولین درباره FATF، اظهار کرد: متاسفانه شخص آقای روحانی دقتی در انتخاب اطرافیان خود در دولت ندارد در نتیجه همیشه لانه بسیار بزرگ نفوذی‌ها و جاسوسان در اطراف آقای روحانی از ابتدای انقلاب تاکنون لانه و جا خوش کرده اند.

وی ادامه داد: در زمان شورای عالی امنیت ملی هم که آقای روحانی حضور داشتند اگر نگاه شود متوجه حضور جاسوسان در اطراف ایشان می‌شدیم که تاکنون نیز ادامه دار است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با بیان اینکه عمد یا غیر عمد بودن چنین اتفاقاتی مشخص نیست و دستگاه‌های امنیتی باید این موضوع را پیگیری کنند، گفت: متاسفانه در کشور تعداد جاسوسان و نفوذی‌ها بسیار زیاد است.

ابوترابی تصریح کرد: دشمن در بحث تحریم‌ها یک حلقه مفقوده در داخل دارد که می‌خواهد از طریق FATF به آن دست پیدا کند از این رو می‌خواهد بداند که مراودات مالی در داخل کشور چگونه در حال برقراری است تا بتواند آن را تحت نظر داشته باشد و همچنین بداند که نقاط ضعف کشور در کجا قرار دارد

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  بعضی از افراد احمق توهین و اتهام به دیگران را نشانه شجاعت می دانند .

 • ناشناس ارسالی در

  کافر همه را به کیش خود پندارد.تو خودت چی هستی

 • عدالتخواه وجانباز ارسالی در

  لطفا زیپ دهان مبارک را بکشید...

 • رسول ارسالی در

  یکی از ویژگیهای مومن زرنگ بودن است .چطور من و تو میدانیم خودش نمیداند

 • مجید گیلانی ارسالی در

  برادر عزیز چرا این حرفا رو میزنید fetf باید حل شود و مردم را از این سختی نجات دهد،، هرکس این پیام را میخواند ما همدوش رعیس جمهور. هستیم درود بر مرد میدان سخت و دشوار دکتر روحانی بزرگوار

 • ناشناس ارسالی در

  در جنگ قره‌باغ ما دیدیم چه کسانی به بدنه حکومتی ایران نفوذ کردن.
  ما این به عین لمس کردیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه