ارسال به دیگران پرینت

دو گل به استقلال «کادو» دادیم| حریف با وقت‌کشی از گلش مراقبت کرد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از شکست تیمش برابر استقلال و کنار رفتن از جام حذفی گفت: روی دو اشتباه بچگانه دو گل به استقلال کادو دادیم.

 مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی شامگاه امروز چهارشنبه با دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که طی آن شاگردان فرهاد مجیدی موفق شدند ۲ بر یک حریف اصفهانی را شکست دهند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

مجتبی حسینی پس از این دیدار گفت: فکر می کنم یکی از بازیهای خوب این فصل را به نمایش گذاشتیم. در نیمه اول به طور کامل بازی در اختیار ما بود و با سیستم مناسبی برابر یک تیم خوب به قرار گرفتیم و موقعیت هایی را هم ایجاد کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم و همین روند را ادامه دادیم اما با یک اشتباه بچگانه به بازیکن استقلال کادو دادیم و گل اول را خوردیم. البته چند دقیقه بعد دروازه بان استقلال هم به ما کادو داد و به گل تساوی رسیدیم.

حسینی ادامه داد: گل دوم را هم روی اشتباه بچگانه که نباید در این سطح رخ بدهد دریافت کردیم. در ادامه استقلال با وقت کشی و یک دفاع تیمی خوب و استفاده از ضد حمله بازی را کنترل کند.

سرمربی ذوب آهن در پایان گفت: از زحمات تک تک بازیکنانم تشکر می کنم که بازی قوی و پایاپایی را به نمایش گذاشتند. داوری خیلی هم خوب بود اما با توجه به اتفاقات دربی تیم ها فشار می آورند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه