ارسال به دیگران پرینت

تریاک | قاچاقچی تریاک | دستگیری قاچاقچی تریاک

بازداشت یک مادر و پسرانش با معده‌های پر از تریاک! + جزئیات

برای اطلاع از جزئیات دستگیری قاچاقچی تریاک با پسرانش در کاشمر با ما در ادامه همراه باشید.

بازداشت یک مادر و پسرانش با معده‌های پر از تریاک! + جزئیات

دستگیری قاچاقچی تریاک

برای اطلاع از جزئیات دستگیری قاچاقچی تریاک با پسرانش در کاشمر با ما در ادامه همراه باشید.

فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری مادر و ۲ پسر جوان قاچاقچی‌اش که اقدام به بلعیدن مواد مخدر کرده بودند، خبر داد.

  سرهنگ حسین احمدی  بیان کرد: این مادر و ۲ پسر جوان قاچاقچی‌اش که بیش از ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک را بلعیده بودند، دستگیر شدند.

کشف حشیش درقطار مسافربری تهران - شیراز+ جزییات

وی در تشریح جزئیات دستگیری این افراد اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشمر هنگام کنترل محورهای مواصلاتی به ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و پراید مشکوک شده و این وسایل نقلیه را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر افزود: تحقیقات اولیه از مادر و ۲ پسر ۲۴ و ۲۸ ساله‌اش شک و تردید پلیس را بیشتر برانگیخت و موضوع مورد بررسی بیشتر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با بررسی‌های بعدی مأموران انتظامی دریافتند متهمان ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک را به صورت پلاستیک پیچ با هدف قاچاق بلعیده و از استان‌های جنوبی کشور وارد خراسان رضوی شده بودند.

احمدی با بیان اینکه این افراد در مسیر سبزوار حرکت می‌کردند، گفت: با کشف این مواد مخدر، تحقیقات با دستورات مرجع قضایی درباره این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر همچنین از کشف یک کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک بلعیده شده توسط یک متهم در یک عملیات دیگر خبر داد و گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشمر حین کنترل خودروهای عبوری به راننده یک دستگاه خودرو جیلی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان مظنون و این خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از بررسی‌های اولیه و با هماهنگی مقام قضائی راننده خودرو را برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال دادند.

احمدی خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی در تحقیقات بعدی پرونده یک کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را که راننده خودرو آن را به قصد قاچاق بلعیده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر ضمن اشاره به تحقیقات در این خصوص گفت: شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص عملکرد پلیس با سامانه ۱۹۷ یا با شماره تلفن ۵۵۲۲۰۴۵۰ مطرح کنند.

منبع : رکنا
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه