ارسال به دیگران پرینت

رنگ اتاق خواب | رنگ برتر سال ۲۰۲۳ برای اتاق خواب

در سال 2023 از این رنگ ها برای اتاق خواب خود استفاده کنید

متخصصان دکور خانه هشتگ‌های مرتبط با رنگ اتاق خواب را در سایت‌ها و شبکه های اجتماعی تجزیه و تحلیل کردند تا ۵ رنگ برتر برای اتاق خواب در سال ۲۰۲۳ را کشف کنند. ...

در سال 2023 از این رنگ ها برای اتاق خواب خود استفاده کنید

رنگ برتر سال 2023 برای اتاق خواب

متخصصان دکور خانه هشتگ های مرتبط با رنگ اتاق خواب را در سایت ها و شبکه های اجتماعی تجزیه و تحلیل کردند تا ۵ رنگ برتر برای اتاق خواب در سال ۲۰۲۳ را کشف کنند. نتیجه بررسی آنها را در اینجا مرور می کنیم.

سبز مریم گلی 

5 رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در 2023

 

جستجو برای «اتاق خواب سبز و خاکستری مریم گلی» تا ۹۰۰ درصد، افزایش یافته است. سبز مریم گلی با خاکستری بسیار مورد پسند است، زیرا زمینه ملایم آنها با هم هماهنگی دارد و در واقع وقتی سبز مریم گلی با خاکستری ترکیب می شود، این سبز خاموش تقریباً خنثی می شود.

چرا در رنگین کمان رنگ های تیره مثل قهوه ای و خاکستری وجود ندارد؟

رنگ نارنجی سوخته

5 رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در 2023

جستجو برای «ایده های اتاق خواب نارنجی سوخته» در سال گذشته ۳۰ درصد در پینترست افزایش یافته است. رنگ های روشن مانند نارنجی در واقع می توانند غریزه جنگندگی یا رهایی شما را افزایش دهند، که شما را هوشیارتر می کند، چیزی که در هنگام تلاش برای استراحت در شب نیاز ندارید. این نوع رنگ باعث افزایش انرژی نیز می شود. بنابراین، در حالی که ما نمی گوییم از این رنگ در اتاق خواب خود استفاده نکنید، بهتر است فقط یک دیوار اتاق خواب را این رنگی کنید.

آیا از پوشیدن لباس های یک رنگ خسته شده‌اید؟ آموزش ست کردن رنگ لباس‌ها

طلایی

5 رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در 2023

جستجوها هم برای «اتاق خواب طلایی» و هم «اتاق خواب کرم و طلایی» ۲۰ درصد افزایش یافته است. رنگ طلایی با ثروت، موفقیت و تجمل همراه است. همچنین تصور می شود برای خواب مفید است.

کارشناسان می گویند: «دیوارهای طلایی انتخاب رنگی محبوب برای اتاق خواب ها هستند، زیرا گفته می شود خواب خوب را تقویت می کنند. در واقع، برخی معتقدند که طلا یک درمان موثر برای بی خوابی است.»

 

خاکستری گریژ

5 رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در 2023

ترند رنگ گریژ در یک ویدیوی تیک تاک برای سبک های ۲۰۲۳، حدود ۱۰۳,۰۰۰ بازدید داشت. به همین ترتیب، جستجو برای «اتاق خواب خاکستری و کرم»، ۵ درصد افزایش یافته است.

رنگ سال ۲۰۲۳ مشخص شد

 

این رنگ همان طور که به نظر می رسد، ترکیبی از خاکستری و بژ است. یک رنگ عالی برای اتاق که به اتاق احساس مطبوعی می دهد؛ حسی که همیشه در فضاهایی که زمان زیادی را در آن سپری می کنید، اهمیت دارد.

تمشکی روشن

5 رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در 2023

رنگ صورتی ای گرم که در اتاق خواب ها عالی به نظر می رسد. این رنگ در ابتدا از ترکیب قرمز روشن با بنفش ایجاد شد که به آن سایه ای قهوه ای محو می دهد. یک ویدیوی تیک تاک که بیش از ۶۳,۰۰۰ بازدید داشت.

 

منبع: برخط نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی