ارسال به دیگران پرینت

مجلس

استیضاح دوم وزیر صمت در نوبت مجلس

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح دوم وزیر صمت در نوبت مجلس است، گفت: وزیر صمت یک مرتبه در مجلس استیضاح شده و اکنون مجددا استیضاح دوم ایشان در نوبت است و در این زمینه بحث واردات خودرو یکی از اصلی‌ترین مسائلی است که در استیضاح ایشان مطرح خواهد شد.

استیضاح دوم وزیر صمت در نوبت مجلس

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کیفیت خودرو‌های داخلی گفت: واردات خودرو یک ضرورت است.

سیدکریم حسینی  اظهار کرد: برای ساماندهی بازار خودرو و ارتقا کیفیت ساخت خودرو در کشور و همچنین ایجاد رقابت برای بالابردن کیفیت و کاهش قیمت ها، واردات خودرو ضروری است.

وی افزود: تا زمانی که شرکت‌های داخلی خودروساز به مطالبه و خواسته‌های مردم بی اعتنا هستند و از نظر کیفی محصولات خود را ارتقا نمی‌دهند و خودروی بی کیفیت وارد بازار می‌کنند، واردات خودرو یک ضرورت است.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کیفیت خودرو‌های داخلی گفت: برای تنظیم بازار خودرو و بهبود وضعیتی که در بازار خودرو شاهد هستیم باید هرچه سریعتر نسبت به واردات خودرو اقدام شود.

حسینی با بیان اینکه استیضاح دوم وزیر صمت در نوبت مجلس است، ادامه داد: وزیر صمت یک مرتبه در مجلس استیضاح شده و اکنون مجددا استیضاح دوم ایشان در نوبت است و در این زمینه بحث واردات خودرو یکی از اصلی‌ترین مسائلی است که در استیضاح ایشان مطرح خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: واردات خودرو مصوبه دولت و مجلس بوده و وزارت صمت باید هرچه سریعتر تعهد واردات خودرو را عملی کند، اما تاکنون اقدام خاصی که منجر به واردات خودرو شود انجام نشده است.

 

 
 

 

 

 

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • sam ارسالی در

   عجب نقشه ای

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی