ارسال به دیگران پرینت

قتل زن جوان | قتل زن جوان توسط همسرش | قتل زن جوان ۳۲ ساله توسط همسرش

ماجرای قتل وحشناک زن جوان 32 ساله توسط همسرش! | مرد : زنم خائن و من بیمار روانیم!

ادعاهای مرد قاتل حاکی از خیانت زن و بیماری روانی‌ای است که تحت تاثیر آن بوده است. با خبر کشته شدن زن جوان 32 ساله توسط همسرش با همراه شوید.

ماجرای قتل زن جوان 32 ساله توسط همسرش!

ادعاهای مرد قاتل حاکی از خیانت زن و بیماری روانی‌ای است که تحت تاثیر آن بوده است.

با خبر کشته شدن زن جوان 32 ساله توسط همسرش با همراه شوید.

مرد بازاری که همسرش را قربانی بدبینی کرده بود در حالی که در دادگاه محاکمه می‌شود که مدعی است به بیماری روانی مبتلا بوده و تحت تاثیر این بیماری دست به جنایت خانوادگی زده است.

هشتم آبان ماه سال ۹۸ مرد ۳۶ ساله ای به نام شایان با پلیس تماس گرفت و از قتل زن جوان ۳۲ ساله اش به نام الهه خبر داد .وی گفت: من همسرم را بخاطر خیانت در خانه خفه کرده ام. با این تماس ماموران پلیس به خانه وی در غرب تهران رفتند و با جسد زن جوان روبه رو شدند .جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و شایان به جنایت خانوادگی اعتراف کرد. وی در بازجویی ها گفت: من همسرم را کشتم چون فکر می کردم به من خیانت کرده است. تشریح جزئیات ماجرا گفت : من در بازار صاحب یک مغازه هستم و وضع مالی خوبی دارم .آن روز در محل کارم بودم که همسرم چند بار با من تماس گرفت و پرسید چه ساعتی به خانه برمیگردم. من از رفتار او تعجب کردم. چند دقیقه بعد دخترم از دبستان با موبایلم تماس گرفت و گفت معلمشان به مدرسه نرفته و از من خواست تا دنبالش بروم و او را به خانه برگردانم. من به دنبال دخترم رفتم و او را به خانه آوردم. وی ادامه داد: وقتی وارد خانه شدم همسرم در حال صحبت کردن با تلفن بود .او فورا گوشی تلفن را قطع کرد و گفت در حال صحبت کردن با مادرش بوده است و به آشپزخانه رفت . چند دقیقه بعد بار دیگر موبایل همسرم زنگ خورد اما همسرم جواب نداد .من از او خواستم تا جواب تلفن را بدهد اما قبول نکرد و گفت بعداً پاسخ می دهد .شماره یک غریبه روی موبایل همسرم افتاده بود و من به موضوع مشکوک شدم و گمان کردم او به من خیانت کرده است. شایان گفت: من و همسرم سر این موضوع با هم درگیر شدیم نمیدانم چطور شد که در یک لحظه او را خفه کردم .من وقتی به خودم آمدم که دیگر الهه نفس نمی کشید. خودم ترسیده بودم که همان لحظه با پلیس تماس گرفتم .

پشت پرده قتل زن جوان تهرانی در توهم خیانت

به دنبال اعتراف های مرد جوان ،پدر و مادر وی مدارکی را به پلیس ارائه دادند و گفتند پسرشان سال هاست از بیماری اعصاب و روان رنج می برد و ۱۰ سال است که دارو مصرف می کند. او احتمالا در حال جنون همسرم را کشته است. با این ادعا از پزشک معالج شایان تحقیق شد. این پزشک گفت: شایان از بیماری دوقطبی رنج می برد و 10 سال بود که تحت درمان قرار داشت. در سالهایی که او و همسرش برای مشاوره پیش من می آمدند الهه همیشه به خاطر بدبینی های شایان از او شکایت داشت و ما چندین جلسه مشاوره برای رفع بدبینی های شایان برگزار کردیم .شایان به بیماری افسردگی مبتلا بوده است.

اظهارنظر پزشکی قانونی

با این اظهارنظر پزشک معالج ،شایان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند اگر چه وی به اختلال شخصیت و افسردگی مبتلا است اما این بیماریرافع مسئولیت وی نبوده است. با این اظهار نظر شایان بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و گفت : ۱۰ سال قبل وقتی فهمیدم به بیماری دو قطبی مبتلا هستم حق طلاق را به همسرم دادم و از او خواستم اگر روزی بیماری افسردگی من بدتر شد و حال خودم را نمی فهمیدم ،دو فرزندم را بردارد و مرا برای همیشه ترک کند تا به آنها آسیبی نرسانم. ولی آن روز وقتی دیدم به طور مشکوک با تلفن حرف میزند گمان کردم در حال خیانت کردن به من است.به همسرم گفتم به او حق طلاق داده ام تا هر وقت خواست از من جدا شود اما من نمی توانم خیانت او را تحمل کنم . من و الهه سر همین موضوع به هم درگیر شدیم و من در یک لحظه کنترل اعصابم حسابم را از دست دادم و او را خفه کردم . اما واقعاً قصد کشتن او را نداشتم.

درخواست قصاص

به دنبال اظهارات این مرد برایش کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد تا به زودی در دادگاه محاکمه شود. این در حالی است که اولیای دم برای حکم قصاص خواسته اند.

منبع: منیبان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی