ارسال به دیگران پرینت

رابطه نامشروع | رابطه با نامحرم | رابطه نامشروع زن متاهل با مرد راننده

رابطه جنسی کثیف زن شوهردار با مرد راننده | حکم این دو صادر شد + جزئیات

زن سرایدار و مرد راننده که به دنبال رابطه پنهانی بازداشت شده بودند هر دو به شلاق محکوم شدند.

رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد راننده

 

زن خائن به دلیل رابطه نامشروع به شلاق محکوم شد. زن خائن با مرد راننده رابطه پنهانی داشت. زن خائن و مرد خائن دستگیر شدند. در پرونده زن خائن زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند. زن خائن به همراه همدستش در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند .

او که به پلیس آگاهی رفته بود از همسر ۳۷ ساله اش به نام مهتاب و یک مرد راننده به نام ساسان شکایت کرد و گفت : مهتاب همسر دومم است و من پس از جدایی از همسر اولم با او ازدواج کردم .

من وضع مالی خوبی ندارم اما همه تلاشم را می کنم تا زندگی مناسبی برای همسرم فراهم کند .مدتی بود به رابطه همسرم و یک مرد غریبه مشکوک شده بودم . من متوجه تغییر در اخلاق همسرم شده بودم و می فهمیدم همسرم مدام نگران و عصبی است.

او درباره رابطه نامشروع همسرش ادامه داد: وقتی ماجرا را از همسرم پرسیدم فهمیدم مرد راننده ای به نام ساسان که از همسرم عکس و فیلم تهیه کرده ، او را مجبور میکند تا تسلیم سلطه گری های شیطانی اش شود.

با این شکایت زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت .

او درباره رابطه نامشروع گفت :مدتی قبل به خانه مادرم می رفتند که سوار یک پژو شدم و با راننده جوان درد دل کردم.من به او گفتم همسرم سرایدار است و وضع مالی خوبی ندارد .ساسان می گفت همسر و فرزندش در شهرستان هستند و تنهایی در تهران زندگی می کند .او شماره تلفن همراهم را از من گرفت و پس از مدتی با من تماس گرفت و رابطه ما با هم نزدیک شد.

این زن درباره رابطه نامشروع ادامه داد: پس از مدتی همسرم به ماجرا مشکوک شده بود. به همین خاطر تصمیم گرفتم رابطه ام را با ساسان تمام کنم. اما او قبول نمی کرد و می گفت از من عکس و فیلم سیاه تهیه کرده و اگر به خواسته هایش تن ندهم آبروی مرا می برد .حال روحی ام به هم ریخته بود که همسرم ماجرا را فهمید .حالا آمده ام تا از ساسان شکایت کنم .

به دنبال اظهارات این زن راننده جوان ردیابی و بازداشت شد. اما ادعا کرد رابطه پنهانی با زن سرایدار نداشته است.

آنها در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شدند .

در جلسه دادگاه زن جوان گفت: ساسان با تهدید مرا مجبور کرده بود تا به خواسته هایش تن بدهم. او مرا تهدید می کرد اگر رابطه ام را با او تمام کنم عکس هایم را پخش می کند و آبرویم را می برد.

وقتی مرد راننده در جایگاه متهم ایستاد گفت: مهتاب با میل خودش با من رابطه برقرار کرد .من هرگز او را تهدید نکرده بودم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • هادی ارسالی در

   پس بچی میگن زنای بعنف مگه زن شوهردار با مرد متاهل رابطه نداشتن حکمشون مگه اعدام نیست یعنی با شلاق مشکلشون حل شد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی