ارسال به دیگران پرینت

رابطه نامشروع | آزار جنسی | خودکشی دختر و پسر نوجوان

جزئیاتی عجیب از ماجرای رابطه نامشروع دختری ۱۳ ساله و پسر ۱۵ ساله‌ در اتاق اجاره‌ای مسافرخانه

دختری ۱۳ ساله و پسر ۱۵ ساله‌ در اتاق اجاره‌ای مسافرخانه به استقبال مرگ رفتند.

خودکشی دختر و پسر نوجوان در مسافرخانه پس از رابطه نامشروع

صاحب یک مسافرخانه که اتاقی را به دختر و پسر نوجوانی اجاره داده بود دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که دختر و پسر نوجوان در اتاق اجاره ای با خوردن قرص برنج به استقبال مرگ رفته بودند، اما معجزه آسا زنده ماندند.

خودکشی دختر و پسر نوجوان

رسیدگی به این پرونده از اوایل تابستان امسال به دنبال شکایت پدر و مادر یک دختر ۱۳ ساله به نام آویسا آغاز شد.آن ها که به پلیس آگاهی رفته بودند از پسر ۱۵ ساله ای که دخترشان را در یک مسافرخانه در حوالی میدان شوش آزار داده بود شکایت کردند.

 

با این شکایت پلیس ماجرا را پیگیری کرد و آویسا به پزشکی قانونی معرفی شد. در حالی که پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرده بود این دختر مورد آزار جنسی قرار گرفته است مادر وی به ماموران پلیس گفت: مدتی بود به رفتار های دخترم مشکوک شده بودم. او زمان زیادی را در فضای مجازی می گذراند. چند بار به او تذکر داده بودم، اما گوشش بدهکار نبود. حتی دخترم چند بار به بهانه رفتن به خانه دوستانش دیر از مدرسه به خانه برگشت. تا این که به رابطه نامشروع پنهانی او با یک پسر ۱۵ ساله به نام امین پی بردم. من چند بار از دخترم خواستم تا رابطه اش را با امین تمام کند، اما آویسا می گفت آن ها فقط در فضای مجازی با هم در ارتباط هستند.

او ادامه داد: چند روز پیش دخترم از یک مسافرخانه در حوالی میدان شوش با من تماس گرفت و گفت با امین به آن جا رفته است و قصد دارد با خوردن قرص برنج به زندگی اش پایان دهد. من که از شنیدن این حرف شوکه شده بودم ماجرا را به همسرم گفتم و بلافاصله به آدرس مسافرخانه ای که آویسا داده بود رفتیم. دخترم و امین در اتاق اجاره ای قرص برنج خورده بودند. ما بلافاصله آن ها را به بیمارستان رساندیم که خیلی زود تحت درمان قرار گرفتند و معجزه آسا زنده ماندند. حالا از امین که دخترم را اغفال کرده و آزار داده است و همچنین از صاحب مسافرخانه ای که اتاقی را به آن ها اجاره داده بود شکایت دارم.

 

بازداشت مرد مسافرخانه دار پس از خودکشی دختر و پسر نوجوان

به دنبال این شکایت امین ۱۵ ساله که به تازگی از بیمارستان ترخیص شده بود بازداشت شد، اما ادعا کرد آویسا با میل خودش همراه او به مسافرخانه رفته بود. صاحب مسافرخانه نیز که مردی ۴۰ ساله به نام امیر بود بازداشت شد و آن ها دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای جلسه پدر آویسا به تشریح شکایت اش پرداخت و برای امین به اتهام آزار جنسی دخترش و برای صاحب مسافرخانه به اتهام معاونت در زنا مجازات خواست.

سپس دختر ۱۳ ساله در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:یک روز که از مدرسه به خانه بر می گشتم امین را دیدم. او شماره تلفن اش را به من داد و از من خواست تا با او تماس بگیرم و این شروع آشنایی ما با هم بود. بعد از آن امین مدام در تلگرام برایم پیام می فرستاد و به من ابراز علاقه می کرد. او با حرف هایش مرا فریب داد و از من خواست تا با هم رابطه نامشروع برقرار کنیم، اما قبول نکردم تا این که او مرا به مسافر خانه ای کشاند و آن جا مرا آزار داد. سپس از من خواست تا با هم قرص برنج بخوریم و خانواده هایمان را تهدید به خودکشی کنیم تا برای ازدواج ما با هم راضی شوند.

 

سپس پسر ۱۵ ساله به دفاع پرداخت و گفت: من در راه مدرسه با آویسا آشنا شدم و با هم تلگرامی در ارتباط بودیم. من مسافر خانه ای را می شناختم که اتاق هایش را اجاره می داد، اما پولی برای اجاره اتاق نداشتم. به همین دلیل یک هفته بعد از آشنایی ما موضوع را به آویسا گفتم و او کارت عابر بانک مادرش را برداشت و همراه من آمد. ما مبلغ ۱۳۰ هزار تومان در ازای اجاره اتاق به صاحب مسافرخانه دادیم. من آویسا را آزار ندادم و او با میل خودش با من رابطه نامشروع برقرار کرد. چون می دانستیم خانواده هایمان به ازدواج ما با هم راضی نمی شوند تصمیم گرفتیم قرص برنج بخوریم. ما با خانواده هایمان تماس گرفتیم و سپس قرصی را که از قبل تهیه کرده بودیم خوردیم.

سپس صاحب مسافرخانه به دفاع پرداخت و منکر اتهام معاونت در زنا شد. وی گفت: قبول دارم اتاقی را به دختر و پسر نوجوان اجاره دادم، اما نمی دانستم آن ها با هم محرم نیستند.

او ادامه داد: دختر نوجوان حالا ادعا می کند امین او را آزار جنسی داده است، اما من شاهد بودم او با رضایت خودش به مسافر خانه ام آمد و حتی پول اجاره اتاق را نیز از کارت عابر بانکی که همراه داشت به من پرداخت.بنابر این گزارش، در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   ازقدیم گفتند اگرخواستی بادختری ازدواج بکنی اول ببین مادرش چطوری هست این مادرخودش خرابکاربوده که دخترش به این روزافتاده دختر 13ساله واقعا سنش کم است چقدرخانواده کثیفی داشته که نتوانسته جلوآن رابگیرد

   • ناشناس ارسالی در

    این طرز فکر شما اصلا درست نیست که میگین مادر خودش خرابکار بوده الان همه ی نوجوان ها و جوان ها همه ی آدما حال خوبی ندارند مردم افسرده آن دنبال راهی هستند ک حال خودشونو خوب کنن و از طرفی ی دختر سیزده ساله که تازه به بلوغ رسیده و از نظر روحی و عاطفی احساس کمبود می‌کنه دچار همچین مشکلی میشه لطفاً قضاوت الکی نکنید

  • احمد ارسالی در

   خودش پای خودش استقبال رابطه رفت ربطی به پسره نداره برای چی رفت تازه خودش پول مسافرخونه داد باید دختره مجازات بشه فضای مجازی ۹۹ درصد فراهم برای رابطه مهیا میکنه قانون حق به زن میده اشتباه میکنه تا دل کسی نخوادکاری انجام نمیشه

  • زهره ارسالی در

   من فقط صحبتم با جنای قاضی پرونده هست یک دختر وقتی با پای خودش میره مامانش هم چند دفعه بهش تدکر داده باز هم رفته اون پسر از سنگ هست یا آهن که جلو خودشو بگیره و این خانواده ها خوب ميدونند اگه شکایت نکنند دختر سر به هو اشون تنبیه میشه به خاطر اینهمه شرارت و حیله گری زنان و دختران که همه با میل خودشون میرن و بعد که لو میرن با کمال پررویی میگن اغفال شدیم یک تنبیه جانانه برای این تو مثلا دختر ها و زنها تعیین کنید که یاد بگیرند یا تشریف نبرند یا با شجاعت و صادقانه بگن خودمون خواستیم رفتیم با تشکر از قاضی پرونده

  • محمدی ارسالی در

   ما نباید در قبال پسردختر قضاوت کنم مردم ازدواج نیست اقتصاد خانواده خراب بنده ۳ فرزند پسر دارم نمی توانن ازدواج کنن با کدام پول کدام کاروخو نه مقصراصلی دولت مردان بنده سال ۷۰ با۱۰۰تومان باسن ۲۱ سالگی ازدواج کردم کشوری که همچه برای پسرودختر محدود باشی عاقبتش همونی وام شرطی مسکن ثبت نام کنی شرطی قاضی محترم پشت میز نشسته خودش خبرداری چه خبری

  • نر ارسالی در

   من فقط صحبتم با جنای قاضی پرونده هست یک دختر وقتی با پای خودش میره مامانش هم چند دفعه بهش تدکر داده باز هم رفته اون پسر از سنگ هست یا آهن که جلو خودشو بگیره و این خانواده ها خوب ميدونند اگه شکایت نکنند دختر سر به هو اشون تنبیه میشه به خاطر اینهمه شرارت و حیله گری زنان و دختران که همه با میل خودشون میرن و بعد که لو میرن با کمال پررویی میگن اغفال شدیم یک تنبیه جانانه برای این تو مثلا دختر ها و زنها تعیین کنید که یاد بگیرند یا تشریف نبرند یا با شجاعت و صادقانه بگن خودمون خواستیم رفتیم با تشکر از قاضی پرونده

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی