ارسال به دیگران پرینت

آرایشگر | رژلب

ترفند رژ لب زدن حرفه ای | ترفندهایی که آرایشگرها به شما نمیگویند

رژلب همیشه یکی ازپرفروش‌ترین و محبوب‌ترین لوازم آرایشی بوده است. با هر ظاهر و به هر مناسبتی می‌توان از رژلب استفاده کرد. رژلب باعث می‌شود که رنگ لباسی که پوشیده‌اید بیشتر نمایان شود و ظاهر شیک‌تری داشته باشید.

چطور مثل یک آرایشگر حرفه‌ای از رژلب استفاده کنیم؟ 

رژلب همیشه یکی ازپرفروش‌ترین و محبوب‌ترین لوازم آرایشی بوده است. با هر ظاهر و به هر مناسبتی می‌توان از رژلب استفاده کرد. رژلب باعث می‌شود که رنگ لباسی که پوشیده‌اید بیشتر نمایان شود و ظاهر شیک‌تری داشته باشید. 

از آنجایی که رنگ رژلب تأثیر زیادی در ظاهر افراد دارد، انتخاب درست آن بسیار مهم است. وقتی می‌خواهید از رژلب قرمز یا بنفش استفاده کنید باید حواستان باشد که با ظاهر شما هماهنگ باشد. گرچه به نظر می‌رسد که استفاده از رژلب بسیار آسان است، اما باید نکاتی را مد نظر داشت تا لب شما تمیز و زیبا به نظر برسد. 

نحوه صحیح استفاده از رژلب 

رژلب نیز مثل دیگر لوازم آرایشی باید روی سطح تمیزی کشیده شود. یعنی قبل از رژ زدن باید لب خود را لایه‌برداری کنید. در این مرحله می‌بایست پوست مرده را از روی لب خود بردارید. می‌توانید از بالم لب استفاده کنید تا لب خود را آب‌رسانی کنید. بعد از اینکه بالم لب زدید مدتی صبر کنید تا مواد بالم جذب لب شود. حواستان باشد که تا بالم جذب نشده از محصول دیگری روی لب استفاده نکنید. 

بعد می‎توانید از خط لب استفاده کنید تا شکل دلخواه را به لبتان بدهید. برای اینکه لب‌های پرتری داشته باشید می‌توانید خط لب را در قسمت بیرونی لب بکشید. همچنین در قسمت وسط لب پایین خطی عمودی ایجاد کنید که لبتان را پرتر نشان دهد. 

اگر می‌خواهید ماندگاری رژلب شما بیشتر شود می‌توانید از کانسیلر یا کرم پودر استفاده کنید. این کار کمک می‌کند تا رژ مدت طولانی‌تری روی لب شما بماند.  

خریدن رژ بسیار سرگرم‌کننده است ولی قبل از خرید باید به چند نکته دقت کنید. حواستان باشد رژی که می‌خرید باید به رنگ پوستتان بیاید. انتخاب رنگی که با پوستتان هماهنگ باشد باعث می‌شود ظاهر بهتری پیدا کنید. انتخاب خط لب هم مهم است. باید خط لبی را بخرید که رنگ آن نزدیک به رنگ پوستتان یا هماهنگ با رژلبی باشد که می‌خواهید از آن استفاده کنید. 

اگر رژلب شما ظاهری بد گرفت یا از خط لب شما خارج شد، بهترین راه استفاده از کانسیلر است، به خصوص وقتی رژلب پررنگ زده‌اید. با کانسیلر می‌توانید بدون خرابکاری رژلبتان را اصلاح کنید.  

(استفاده از مطالب اختصاصی 55آنلاین بدون ذکر منبع ممنوع است.)

منبع: ۵۵ آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه