خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

متولدین ماه های مختلف

چه چیزی بهتر شما را سرگرم می‌ کند:

همه انسان ها در زمان بیکاری برای گذراندن اوقات فراغت سرگرمی های خاصی دارند که بر اساس سلیقه و شخصیتشان آنها را انتخاب می کنند و از انجامشان لذت می برند.

سرگرمی مناسب متولدین ماه های مختلف

این که شما بفهمید به چه چیزی علاقه دارید و چه چیزی بهتر شما را سرگرم می‌ کند؛ تا حد زیادی بستگی به شخصیت و ماه تولدتان بستگی دارد. اگر به ویژگی‌ های شخصیتی خود دقت کنید، متوجه می شوید که چه سرگرمی مناسب شما است.‌

فروردین

فروردین ماهی ها افراد خیلی پر انرژی هستند. معمولاً فعالیت‌ های ورزشی یا بازی کامپیوتری مورد علاقه آن ها است. آن ها به دنبال کار هایی هستند که در آن شور و هیجان را تجربه کنند. عاشق گوش دادن به موسیقی‌ های زنده، موتور سواری و تماشای برنامه های هیجان انگیز می باشند. اگر برنامه آن ها خیلی روتین و تکراری باشد، خیلی زود خسته می شوند.

ورزش

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها دوست دارند کار های خلاقانه انجام دهند. عاشق این هستند که در طبیعت باشند. آن ها می توانند در هر کاری موفق باشند؛ اما معمولاً در کار های بیزینسی قدرت بیشتری دارند. از ورزش هم لذت می‌ برند اما همزمان با ورزش باید به موسیقی گوش کنند و آواز بخوانند. ماهیگیری و باغبانی هم جزء فعالیت های مورد علاقه آن ها خواهد بود.

خرداد

خرداد ماهی ها عاشق یادگیری هستند. دوست دارند که مطالب روانشناسی را مطالعه کنند و اطلاعات خود را بالا ببرند. از ورزش‌ هایی مانند تنیس و بدمینتون لذت می‌ برند اما بدشان نمی آید که همه ورزش ها را امتحان کنند. دوچرخه‌ سواری با همسرشان را خیلی دوست دارند. عاشق رفتن به کتابخانه هستند و دوست دارند لهجه ها و زبان های جدید را یاد بگیرند. از نویسندگی و سخنرانی های انگیزشی هم خیلی لذت می برند.

تیر

تیر ماهی ها دوست دارند زمان زیادی را در کنار دوستان شان سپری کنند. عاشق آشپزی و کشاورزی هستند؛ همچنین از مطالعه، جمع‌آوری چیز های ارزشی مانند کارت پستال لذت می برند. گاهی اوقات در زمان های خالی خود ورزش می کنند اما ورزش نسبت به کار های هنری، اولویت دوم شان است.

گروه دوستانه

مرداد

مرداد ماهی ها افرادی هستند که سلایقشان مدام تغییر می کند اما به طور کل عاشق حضور در اجتماع می باشند. در واقع می توانند اعتماد به نفس خود را به دیگران نشان دهند. عاشق انگیزه دادن به اطرافیان شان هستند. نقاشی، ورزش، مطالعه، گوش دادن به موسیقی و طراحی داخلی برای آن ها خیلی لذت بخش است. عاشق این هستند که با افراد جدید معاشرت داشته باشند.

شهریور

شهریور ماهی ها افرادی هستند که دوست دارند هر چیزی را در زندگی تجربه کنند. عاشق کاشتن گیاه، انجام کار های هنری و هیجان هستند. از تماشای انیمیشن لذت می برند. مطالعه، نویسندگی و گشت و گذار در اینترنت به شدت به آن ها کمک می‌‌ کند. همیشه هیجان و سرگرمی را در کار های هنری مانند نقاشی تجربه می‌ کنند‌.

مهر

مهر ماهی ها افرادی هستند که خیلی خوب خودشان را با افراد دور و بر وفق می دهند. عاشق جستجو در کار های جدید هستند. همیشه عاشق این هستند که در اجتماع قرار بگیرند. از تماشای فیلم های درام یا تماشای موزیک ویدئو لذت می‌ برند. از نقاشی کردن حس خوبی می‌ گیرند و سفر کردن را خیلی دوست دارند و سعی می‌ کنند که در کار های اجتماعی حضور داشته باشند.

تماشای فیلم

آبان

آبان ماهی ها نماد آب هستند. عاشق این هستند که به دنبال علایقشان بروند و همیشه مانند آب جریان داشته باشند. کار های خود را با استراتژی انجام می دهند. از بازی کردن، گوش دادن به موسیقی، یوگا و مدیتیشن خیلی زیاد لذت می برند و حتما زمانی را به ریلکسیشن می پردازند.

آذر

آذر ماهی ها افرادی هستند که خیلی خوب نقل قول می‌ کنند. عاشق تنوع می‌ باشند و سفر کردن، مطالعه، رفتن به کمپ، انجام ورزش های ماجراجویانه، امتحان چیزهای جدید و دیدنِ مکان های جدید به شدت آن ها را به هیجان در می آورد. در مورد هر چیز خوب فکر می کنند و عاشق تجربه طعم جدید غذا هستند و دوست دارند زبان های جدید هم یاد بگیرند.

دی

دی ماهی ها خیلی خوب علاقه خود را پیدا می کنند و خودشان را می شناسند. به طور منظم تجربه های جدید را در زندگی برای خودشان رقم می زنند. باغبانی، مطالعه، نقاشی و پیک نیک حال آن ها را خوب می کند. کار های هنری را خیلی خوب انجام می‌ دهند و دوست دارند در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد قرار بگیرند‌.

باغبانی

بهمن

بهمن ماهی ها معمولاً جزء افرادی هستند که به اوقات فراغت خود خیلی اهمیت می‌ دهند. در اوقات بیکاری به انجام بازی‌ های کامپیوتری، چیدن پازل، طراحی چیزهای جدید و دوچرخه سواری می پردازند. در کار های گروهی شرکت می‌ کنند و ورزش بیرون از خانه را خیلی دوست دارند. رفتن به کتابخانه و انجام ورزش های هیجان انگیز برای آن ها خیلی لذت بخش است.

اسفند

اسفند ماهی ها جزء افرادی هستند که خیلی مهربانانه با دیگران رفتار می کنند. می‌دانند که چگونه کار های مورد علاقه خود را دنبال کنند. عاشق نویسندگی، گوش دادن به موسیقی، مطالعه، تماشای فیلم های جدید، ماهیگیری، انجام ورزش‌ های آبی، پخت و پز و جمع‌آوری لوازم قیمتی و ارزشمند می‌ باشند و می توانند خیلی خوب خودشان راسرگرم کنند.

منبع: نمناک
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه