ارسال به دیگران پرینت

واعظی: جهانگیری درخواست مرخصی کرده | تصمیم در این زمینه بارئیس جمهور است

رییس دفتر رییس جمهور درباره درخواست مرخصی سه نامزد انتخاباتی عضو هیئت دولت، اظهار کرد: هنوز نامه‌ای از آقایان همتی و شریعتمداری دریافت نکردیم اما آقای جهانگیری مسئله مرخصی را مطرح کرد و آقای رئیس جمهور باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

 محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور در پاسخ به این سوالی درباره درباره درخواست مرخصی سه عضو هیات دولت داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، گفت: دولت در انتخابات نماینده ای ندارد. سه عضو دولت هم مانند بقیه سیاستمداران با توجه به شرایط کشور، بر اساس بررسی‌هایی که کردند تصمیم گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه در دولت‌های گذشته تعداد بیشتری از اعضای هیات دولت در انتخابات شرکت کرده بودند، ادامه داد: این تصمیم شخصی آنان بوده و دولت کاملاً بی‌طرف است و تلاش می‌کند انتخابات سالم و بی‌طرفانه برگزار شود تا همه مردم برای حضور رقابت داشته باشند.

واعظی با تاکید بر حق الناس بودن رای مردم طبق فرمایش مقام معظم رهبری، گفت: حق الناسی که رهبری فرمودند برای وزارت کشور و همه اعضای دولت حجت است که باید به آن توجه کنیم و امانت‌دار خوبی برای رای مردم باشیم.

وی درباره درخواست مرخصی این سه نامزد انتخاباتی عضو هیئت دولت، اظهار کرد: هنوز نامه‌ای از آقایان همتی و شریعتمداری دریافت نکردیم اما آقای جهانگیری مسئله مرخصی را مطرح کرد و آقای رئیس جمهور باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه