ارسال به دیگران پرینت

جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای 8خودروی سواری با یک کامیونت در بزرگراه مدرس تهران گفت: 4 نفر در این حادثه مصدوم و تحویل نیروهای اورژانس شدند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس تهران اظهار داشت که این حادثه ساعت 11:07 دقیقه در مسیر مدرس شمال به جنوب نرسیده به بزرگراه صدر به وقوع پیوسته که بلافاصله پس از تماس با نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه ۱۲۵ دو ایستگاه آتش نشانی از دو مسیر مخالف به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:پس از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه مشخص شد یک دستگاه کامیونت با بار مصالح ساختمانی با گاردریل میانی برخورد و پس از آن با 8 خودروی سواری از جمله سواری هیوندا، بنز و دو پژو برخورد کرده و سپس واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این حادثه ۱۴ مصدوم از جمله یک زن و سه مرد بر جای گذاشته است که توسط نیروهای آتش نشانی این افراد تحویل نیروهای اورژانس شدند همچنین در محل حادثه نشت بنزین به وقوع پیوسته بود که نیروهای آتش‌نشانی محل را ایمن سازی کردند.

ملکی با اشاره به اینکه به دلیل این تصادف ترافیک سنگینی در محل حادثه ایجاد شده بود گفت: در حال حاضر نیروهای آتش‌نشانی منتظر جرثقیل سنگین جهت انتقال کامیونت هستند.

 

 

منبع: فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه