خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

در جاده‌های ورودی مشهد ترافیک سنگین است

رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: ترافیک خودروها در جاده‌های ورودی مشهدسنگین و در حال افزایش است. وی افزود: بیشترین حجم ترافیک مربوط به جاده‌های چناران، طرقبه و شاندیز، خلج، کلات و آرامگاه فردوسی است و در جاده چناران به مشهد کندی حرکت وجود دارد.

رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: ترافیک خودروها در جاده‌های ورودی مشهدسنگین و در حال افزایش است.

سرهنگ حسین میش مست عصر جمعه افزود: بیشترین حجم ترافیک مربوط به جاده‌های چناران، طرقبه و شاندیز، خلج، کلات و آرامگاه فردوسی است و در جاده چناران به مشهد کندی حرکت وجود دارد.

وی با اشاره به نارنجی شدن وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا ادامه داد: تاکنون طرح خاصی در ارتباط با تغییر وضعیت مشهد و محدودیت تردد از ستاد استانی پیشگیری از کرونا و پلیس راهنمایی و رانندگی کشور ابلاغ نشده است.

رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت نارنجی و قرمز کرونایی ممنوع است اما این طرح باید از سوی ستاد استانی پیشگیری از کرونا نیز ابلاغ شود که به احتمال زیاد فردا در ستاد استانی مقابله با کرونا در این ارتباط تصمیم گیری خواهد شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز جمعه اعلام کرد: بر اساس داده‌های نرم افزار ماسک، وضعیت مشهد و سه شهرستان بینالود، نیشابور و سبزوار از نظر کرونا از رنگ زرد به نارنجی تغییر یافته است.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه