ارسال به دیگران پرینت

ساترا: برنامه علی کریمی توقیف نشده است| ساترا خبر توقیف برنامه علی کریمی را تکذیب کرد

ساترا اعلام کرد: برنامه علی کریمی توقیف نشده است. ساترا خبر توقیف برنامه علی کریمی را تکذیب کرد. معاون ساترا امروز به خبر توقیف برنامه علی کریمی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

ساترا اعلام کرد: برنامه علی کریمی توقیف نشده است. ساترا خبر توقیف برنامه علی کریمی را تکذیب کرد. معاون ساترا امروز به خبر توقیف برنامه علی کریمی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. 

علی سعد معاون ساترا در توییتی ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی برعدم صدور مجوز در برخی از رسانه‌ها اعلام کرد یکشنبه ۳اسفند ماه درخواستی ازسوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه‌ها قرار دارد. 

این برنامه به دلیل ساختارحرفه‌ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است.در صورتی که برنامه در دسته‌بندی نمایشی حرفه‌ای قرار نمی‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه‌های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر نیاز نداشت.

فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه‌ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریال‌های قورباغه، خوب بد جلف و… طی شده و رسانه‌های صوت و تصویر برنامه‌های خود را طی این فرایند منتشر کرده اند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه