ارسال به دیگران پرینت

سارق پلیس نما | دستگیری سارق مأمور نما در پوشش خواستگار

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک فرد سارق که با معرفی خود به عنوان مامور نیروی انتظامی به خواستگاری دختری در بندرعباس رفته بود، با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری دوشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: این سارق سابقه ۸ فقره سرقت به عنف و سرقت مسلحانه از قبیل سرقت خودرو زانتیا و تویوتا در شهرستان‌های رفسنجان، کرمان و زرند را در پرونده داشته و متواری بوده است.

وی با بیان اینکه متهم خود را به عنوان سروان نیروی انتظامی معرفی کرده بود، افزود: با دستور مقام قضایی و با همکاری خانواده شاکی، متهم با شگردی مخصوص به منزل شاکی دعوت و در عملیاتی منسجم دستگیر شد.

سردار جعفری خاطرنشان کرد: در بررسی وسایل همراه متهم ، لباس پلیسی با درجه سروانی و مستنداتی از قبیل چندین عکس با لباس نظامی کشف شده و هم اکنون بازجویی از متهم جهت کشف دیگر کلاهبرداری ها و جرایم ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان از خانواده ها خواست تا در صورت مشاهده افرادی که خود را به عنوان نیروهای دستگاه های خدمت رسان از جمله نیروی انتظامی معرفی می کنند، قبل از هرگونه پاسخگویی، استعلام های لازم را از طریق دستگاه های مربوطه انجام دهند و به آسانی به هر کسی اعتماد نکنند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه