ارسال به دیگران پرینت

حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان جدید | حقوق بازنشستگان ۱۴۰۲

واریز معوقات ۶ ماهه حقوق بازنشستگان از 20 مهر | جدول تاریخ واریز معوقات حقوق بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که دولت قصد افزایش حقوق کارمندان دولت در میانه سال را ندارد و به‌نظر می‌رسد علت این تصمیم عواملی از جمله جلوگیری از کسری بودجه باشد.

واریز معوقات ۶ ماهه حقوق بازنشستگان از 20 مهر | جدول تاریخ واریز معوقات حقوق بازنشستگان

واریز معوقات حقوق بازنشستگان 

 ۲۰میلیون تومان اول مهر به حساب این  بازنشستگان  واریز می‌شود. مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی بازنشستگان از واریز وام ۲۰ میلیون تومانی از اول مهرماه به حساب ۴۰ هزار بازنشستگان و مستمری‌بگیری که در قرعه‌کشی برگزیده شده‌اند خبر داد و گفت: روز گذشته (۲۰ شهریور) برای برگزیدگان این دوره از ثبت‌نام پیامک وام بازنشستگان ارسال شد. ثبت نام این وام بازنشستگان از مرداد شروع شده است. برای اطلاع از آخرین خبر در مورد وام بازنشستگان ادامه خبر را از دست ندهید.

واریز معوقات ۶ ماهه حقوق بازنشستگان از ۲۰ مهر

پرداخت مستمری و حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از روز دوشنبه بیستم شهریورماه آغاز شده است.

بر اساس جدول اعلام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی پرداخت حقوق بازنشستگان این سازمان بر اساس حروف الفبا خواهد بود و تا سی‌ام شهریورماه فرآیند پرداخت حقوق و مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ادامه خواهد داشت.

 

جدول تاریخ واریز مستمری شهریورماه سال ۱۴۰۲

نام حرف تاریخ پراخت

آ – ا ۱۴۰۲/۰۶/۲۰

حروف ب تا ش شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

حروف ص تا ی شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۶/۲۲

ب ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

پ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

ت ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

ث ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

چ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

ج ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

ژ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

ص ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

ض ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

ز ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

ف ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

ح ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

ق ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

س ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

ر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

بانک ملی ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

بانک ملت ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

بانک تجارت ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

پست بانک ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

بانک سپه ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

بانک کشاورزی ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

بانک صادرات ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ط ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ظ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

خ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

گ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ل ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

و ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ه ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

غ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ی ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ذ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ک ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

د ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ش ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ع ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

ن ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

م ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

بنیاد شهید ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

همکاران بازنشسته ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

مخالفت دولت با افزایش حقوق بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که دولت قصد افزایش حقوق کارمندان دولت در میانه سال را ندارد و به‌نظر می‌رسد علت این تصمیم عواملی از جمله جلوگیری از کسری بودجه باشد.

طی چند سال اخیر شاهد بودیم که دولت در میانه‌های سال اقدام به ارائه لایحه به مجلس شورای اسلامی برای افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت می‌کرد، این اقدام با انتقاداتی از جمله تحمیل هزینه بیشتر به بودجه و احتمال افزایش ناترازی و همچنین تبعیض با افزایش حقوق کارگران مواجه بود.

با توجه به این موارد، اخیرا داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره موضوع افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم سال جاری با توجه به عدم کاهش تورم و فشارهای اقتصادی به مردم گفت: افزایش حقوق جدید در نیمه دوم سال نداریم، افزایش حقوق‌ها یک بار در سال لحاظ می‌شود، افزایش حقوق سال جاری ابتدای سال مدنظر قرار گرفت.

به‌نظر می‌رسد که پس از اینکه طی چند سال شاهد افزایش حقوق کارمندان دولت در میانه سال بودیم، سازمان برنامه و بودجه دیگر قصد ندارد چنین رویکردی در پیش بگیرد. باید به این نکته نیز توجه داشت که دولت بر کنترل کسری بودجه به‌عنوان یکی از عواملی که آن را تورم‌زا می‌داند تأکید داشته است و به‌نظر می‌رسد این تصمیم نیز در همین راستا گرفته شده است.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران گفت: ۷۰ درصد بازنشستگان تأمین اجتماعی با ماهی ۷ میلیون تومان فقط زنده‌اند و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می‌دارند!

نصرالله دریابیگی (رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران) در مراسم تجلیل از کانون بازنشستگان شهرستانهای رامسر، تنکابن، عباس آباد و نوشهر ضمن قدردانی از زحمات کانونهای بازنشستگی استان گفت: ۷۰ درصد بازنشستگان تأمین اجتماعی با ماهی ۷ میلیون تومان فقط زنده‌اند و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می‌دارند!

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران ضمن انتقاد شدید از شرایط معیشتی بازنشستگان گفت: زندگی امروز پیشکسوتان تولید و سازندگی در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی کشور تصریح کرد: بازنشستگان شریف ایران، کارگران دیروز این مرز و بوم‌اند که در سخت‌ترین شرایط در دفاع مقدس و همزمان سنگر تولید ایثارگری کردند و ۳۰ سال تمام در برابر تحریم‌های ظالمانه پرچم عزت و شرف جمهوری اسلامی را بالا آورده‌اند و حالا شایسته نیست که در تأمین حداقلی‌ترین نیازهای خود بمانند!

این مقام کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران و کانون عالی ضمن انتقاد از عدم اجرای قانون الزام درمان رایگان، نحوه توزیع تسهیلات بازنشستگان تأمین اجتماعی و دخالتهای مکرر دولت در امور داخلی سازمان تأمین اجتماعی از جمله تلاش برای واگذاری بانک رفاه، گریزی هم به تعهدات بیمه آتیه حافظ و مشکلات بازنشستگان در غرب استان زد و گفت: از وزارت تعاون و کار و مدیران سازمان تأمین اجتماعی انتظار داریم با اجرای عدالت در خدمات‌رسانی به بازنشستگان، آرامش را به این خانواده ۴.۵ میلیون نفری برگردانند.

دریابیگی گفت: استدعا دارم مسئولین محترم نظام و دولت محترم به این سوال بازنشستگان پاسخ دهند که کدام مدیر و مسئول گرامی می‌تواند یک خانواده ۴ نفره را با ماهی ۷ میلیون تومان مدیریت کند و این در حالی است که بخشی از مستمری بگیران تأمین اجتماعی با ماهی یک میلیون و ۷۰۰ هزارتومان به اصطلاح زندگی می‌کنند؟!

 

 

 

 

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   بله افزایش حقوق درسال یک برایت به شرطی که هرروز افزایش قیمت نداشته باشیم گرانی کمرمردم راشکسته حتی افزایش سال گذشته پرداخت نشده

  • مولایی ارسالی در

   خدا ازتون نگذره به خدا شرمنده خانواده هستیم بعد سی ویک سال خدمت صادقانه با حقوق ناچیز بازنشسته شدیم زندگیمان به سختی می گذاره

  • معصومه شیخ احسان آباد ارسالی در

   سلام بعداز فوت همسرم و چندماه بعد پدرم فوت نمودند و من الان دارم حقوق بازنشستگی با سابقه کاری ۱۰ ساله که ۲۳۵۰۰۰۰تومان میباشد را میگیرم و پسری۸ساله دارم آیا این حقوق درست محاسبه شده است ممنون از همکاریتان🙏

  • ناشناس ارسالی در

   عجب
   b>

  • هیچکس ارسالی در

   اگر برای خودشان بود در کسری از ثانیه تامین میشد وتصویب .یک کم کمتر اختلاس کنید .بذارید ما هم زندگی کنیم گرچه از زندگی فقط گی مانده

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من یک باز نشسته هستم با دریافتی ۲ ملیون و۴۰۰ هر ماه ۲۷ میدادن شد۲۸ امروز هم که ساعت ۸ شب روز۳۰ ماه هست هیچی ندادن این پول نان وقرص منه بعد میگین چرا صدای بازنشسته درامده

  • عبدالله ارسالی در

   باسلام
   جناب آقای دریا بیگی عزیز نفرمایید بازنشستگان و مستمری بگیران با ماهی ۷میلیون صورت خود را با سیلی سرخ کردن بفرمایید با سیلی صورتشان را سیاه نگه داشتن چون خونی ندارند که صورتشان سرخ شود خدا باعث مرگ تدریجی درست شده لعنت کند

  • صادق ارسالی در

   هیچی نمیتونم بگم همونطوری که شما زحمات ما رو هدر دادید و شرمنده اهل و عیالم کردید بیمارم کردید هر لحظه عینهو خون از دلم جاریست و سینه ام میسوزد آرزو میکنم خدا شما را هم به درد من مبتلا سازد انشالله شما هم مثل من آرزوی مرگ بکنید .

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی