ارسال به دیگران پرینت

فرمانده انتظامی نظرآباد

کشف اشیای عتیقه جعلی در نظرآباد

نظرآباد - فرمانده انتظامی نظرآباد گفت: یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل ۸ قطعه اشیای عتیقه جعلی به ارزش ۷ میلیارد ریال در آزادراه کرج - قزوین توقیف شد.

 فرج الله اسدالهی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران گشت ویژه پلیس آگاهی نظرآباد در حین گشت زنی در آزادراه "کرج-قزوین" به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور توقف آن را صاد کردند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه صورت گرفته از سوی مأموران ۸ قطعه اشیای عتیقه از خودروی توقیف شده کشف شد که بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی راننده خودرو دستگیر و به همراه اشیا مکشوفه به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد بیان کرد: در ادامه از کارشناسان اداره میراث فرهنگی دعوت و برابر اعلام آنها مشخص شد که اشیا مکشوفه از جنس طلای ۲۴ عیار هستند که از اشیا عتیقه دوره‌های هزاره اول تاریخ ایران جعل شده‌اند.

وی با بیان اینکه ارزش اشیا مکشوفه توسط کارشناسان ۷ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهم پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

اسدالهی متذکر شد: پلیس با حضور فعال و رصد هدفمند محورهای مواصلاتی، حمل و نقل اموال قاچاق و ممنوعه را به دقت زیر نظر دارد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه