ارسال به دیگران پرینت

نتانیاهو: درباره ایران، با بایدن اختلاف نظر دارم

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه به وجود اختلافاتی با "جو بایدن" رییس جمهوری آمریکا اذعان کرد.

ایرنا: «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه به وجود اختلافاتی با "جو بایدن" رییس جمهوری آمریکا اذعان کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نتانیاهو که با شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت وگو کرده، گفت: درباره بسیاری از موضوعات با دولت «جو بایدن» اتفاق نظر وجود دارد؛ اما اختلافاتی نیز در رابطه با پرونده ایران و مسأله فلسطین وجود دارد.

جو بایدن رییس جمهوری آمریکا پس از ورود به کاخ سفید با سران شماری از کشورها تماس داشته؛ اما تاکنون با نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت وگویی نداشته است که همین مسأله به گمانه زنی ها درباره این موضوع دامن زده است.

برخی ناظران معتقدند علت اینکه رییس جمهوری آمریکا با نتانیاهو تاکنون تماسی برقرار نکرده، ناخرسندی او از روابط قوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی با دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه با رد این موضوع که رییس جمهوری آمریکا عمدا از تماس با او خودداری کرده است، گفت: به زودی تماس می گیرد. ما روابط دوستانه ۴۰ ساله ای با هم داریم.

«جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید جمعه گذشته گفته بود: بایدن به دنبال گفت‌وگو با نتانیاهو بوده و می‌توانم تاکید کنم که این تماس به زودی انجام خواهد شد اما زمان یا جدول زمانی آن را نمی‌دانم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه