خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی که تشکلش عضو شورای وحدت اصولگرایان است از انتخاب «منوچهر متکی» به عنوان سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان و «نیره قوی» به عنوان جانشین او خبر داد.

ایرنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی که تشکلش عضو شورای وحدت اصولگرایان است از انتخاب «منوچهر متکی» به عنوان سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان و «نیره قوی» به عنوان جانشین او خبر داد.

اسدالله بادامچیان روز دوشنبه در نشست خبری دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با تبریک ولادت حضرت زهرا با گرامیداشت ۲۲ بهمن و دومین سالروز درگذشته محمد نبی حبیبی دبیر کل فقید حزب موتلفه، گفت: مساله فعلی انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم و چگونگی ورود به این گام و همچنین مساله انتخابات ۱۴۰۰ است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: همه کسانی که در این ۴۲ سال فعالیت داشتند و مسوول بودند خدماتی ارائه کردند که باید از آنها تشکر کرد و نگاه موتلفه نگاه سیاه و سفید مطلق نیست و خدمات از دولت آقای بازرگان تا آقای روحانی خوب بود و نقاط ضعف هم داشت که از خدماتشان متشکریم.

بادامچیان ابراز امیدواری کرد که نقاط ضعفشان تجربه‌ای برای انتخابات آینده به کسانی باشد که مسوولیت می‌پذیرند تا بتوانند این نقاط ضعف را جبران کرده و آن را تکرار نکنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه