ارسال به دیگران پرینت

هالک ایرانی خودکشی کرد؟

اتفاق وحشتناک برای هالک ایرانی | هالک ایرانی خودکشی کرد؟

​مارتین فورد رقیب هالک ایرانی اعدعایی کرده است که نظر همه را جلب کرده است.قبل از این هالک ایرانی در لایوی در اینستاگرام گفته بود که قصد دارد بخاطر رفتارهای مردم خودکشی بکند.

زندگی خصوصی هالک ایرانی !سجاد غریبی جوانی است با فیزیک بدنی عجیب و غریب که شباهتش با هالک، قهرمان بزرگ کامیک‌های آمریکایی باعث شهرت ناگهانی‌اش در سراسر جهان شده است. هالک ایرانی جوان جنوبی که دارای مدرک کارشناسی بازرگانی است در گفت‌وگویی با همشهری درباره زندگی جدیدش بعد از شهرت حرف می‌زند.

هالک ایرانی که تصاویرش در روزنامه‌های خارجی مثل دیلی‌میل، سان و... وی را تبدیل به یک چهره جهانی کرده، کار خود را در یک کار تبلیغاتی آغاز کرده است. البته اگر خوردن روزی ۷ تا ‍۱۱ وعده غذایی به او وقت کار بیشتر را بدهد.از دیروز تصاویری از هالک ایرانی در فضای مجازی با عنوان های مختلف منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است. هالک ایرانی اخیرا یک ویدئوی جدید از فعالیت و و ورزش خود منتشر کرده است.هالک ایرانی در اینستاگرام خود خبر از فعالیت روزانه و ورزشی اش می دهد. او هم چنین برای طرفداران خود نکات ورزشی را گوشزد می کند. او به تازگی یک کلیپ جدید را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده است. در ادامه این کلیپ را ببینید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه