ارسال به دیگران پرینت

ریاست فدراسیون | پست اینستاگرامی علی کریمی در آستانه انتخابات

علی کریمی در آستانه انتخابات ریاست فدراسیون در پست اینستاگرامی نوشت: حالا امروز من به نمایندگی از تعداد زیادی از چهره های فوتبالی مقابل شما ایستاده ام، بدون لابی، بدون وعده توخالی و تنها با پشتوانه خدا و مردم تنها وعده من به مجمع، این خواهد بود که از فوتبال کیسه ای برای خودم ندوزم، ریشه فساد را در فوتبال خشک و برای سربلندی تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایران با تمام وجود تلاش کنم. آنهایی که از قبل تصمیم خود را گرفته اند که هیچ، آنهایی هم که اصلا من را قبول ندارند هم به کنار؛ اما از آنهایی که هنوز رای شان قطعی نیست تقاضا دارم از بین نامزدها به کسی رای دهید که فردا عملکردش شما را در مقابل افکار عمومی به چالش نکشد.

 علی کریمی در آستانه انتخابات ریاست فدراسیون در پست اینستاگرامی نوشت: « از شما میخواهم به کسی رای دهید که فردا عملکردش شما را در مقابل افکار عمومی به چالش نکشد “

علی کریمی در صفحه شخصی خود نوشت: حالا امروز من به نمایندگی از تعداد زیادی از چهره های فوتبالی مقابل شما ایستاده ام، بدون لابی، بدون وعده توخالی و تنها با پشتوانه خدا و مردم تنها وعده من به مجمع، این خواهد بود که از فوتبال کیسه ای برای خودم ندوزم، ریشه فساد را در فوتبال خشک و برای سربلندی تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایران با تمام وجود تلاش کنم. آنهایی که از قبل تصمیم خود را گرفته اند که هیچ، آنهایی هم که اصلا من را قبول ندارند هم به کنار؛ اما از آنهایی که هنوز رای شان قطعی نیست تقاضا دارم از بین نامزدها به کسی رای دهید که فردا عملکردش شما را در مقابل افکار عمومی به چالش نکشد.

وی در ادامه نوشت: صاحب اصلی فوتبال مردم هستند و جدای اعمال نفوذ غیرفوتبالی ها در لابی های انتخاباتی، امیدوارم هرکسی رئیس فدراسیون شد در اعتلای فوتبال این مملکت موثر باشد و از مجمع میخواهم هرکدام از این ۴ گزینه صاحب اکثریت آرا شد، حل مشکلات فوتبال و تغییر در پرطرفدارترین ورزش کشور را از او بخواهید چون با شرایط کنونی و عدم پاسخگویی رئیس و هیئت رئیسه، فوتبال ایران راهی به جز افول در پیش نخواهد داشت. .

علی کریمی ۹اسفند ۱۳۹۹

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه