ارسال به دیگران پرینت

فیفا | واریز پول از سوی پرسپولیس به حساب بودیمیر تاییدشد

فدراسیون جهانی فوتبال پرداخت پول از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب مهاجم اسبق این باشگاه را تایید کرد. باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد: همان‌طور که طی روزهای گذشته اعلام شده بود باشگاه موفق شد بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کند. ساعتی پیش ایمیلی از سوی وکیل این بازیکن مبنی بر تایید دریافت 250 هزار یورو به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.

فدراسیون جهانی فوتبال پرداخت پول از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب مهاجم اسبق این باشگاه را تایید کرد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همان‌طور که طی روزهای گذشته اعلام شده بود باشگاه موفق شد بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کند.

این بازیکن برای دریافت مطالبات خود به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کرده بود اما به دلیل مشکلات در انتقال پول، ‌واریز این مبلغ از طلب او نیازمند صرف زمان بیشتری بود.ساعتی پیش ایمیلی از سوی وکیل این بازیکن مبنی بر تایید دریافت ۲۵۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمده است: به موجب این نامه بازیکن ماریو بودیمیر تایید می‌کند که امروز(چهارشنبه) او مبلغ یکصد و نود هزار یورو را از پرسپولیس دریافت کرده و وقتی این مبلغ به مبلغ دریافتی قبلی اضافه شود بدان معناست که باشگاه پرسپولیس تا امروز مبلغ دویست و پنجاه هزار یورو پرداخت کرده است.

باشگاه پرسپولیس همچنین ظرف دیروز و امروز بخش دیگری از مطالبات بودیمیر را پرداخت کرده که به زودی به حساب این بازیکن منتقل می شود.

طبق قولی که به هواداران باشگاه داده شده است، به زودی، تمام‌ مبلغ طلب بودیمیر تسویه می‌شود و طی روزهای آینده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه با رای فیفا باز خواهد شد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه