ارسال به دیگران پرینت

امام جمعه یزد:

فرزندآوری می تواندکشور ما را نجات دهد

امام جمعه یزد با اشاره به "پیر شدن جمعیت می‌تواند برای کشور یک فاجعه باشد"، اظهار کرد: تولید دیگری که می تواند کشور ما را نجات دهد، فرزندآوری و تولید نسل و حفظ جمعیت کشور است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، فرزندآوری را راه نجات کشور دانست و گفت: جمعیت کشور ما در حال پیر شدن است و پیری جمعیت کشور را از مسیر توسعه و پیشرفت دور می‌کند.

به گزارش دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد، آیت‌الله «محمدرضا ناصری» امام جمعه یزد با اشاره به "پیر شدن جمعیت می‌تواند برای کشور یک فاجعه باشد"، اظهار کرد: تولید دیگری که می تواند کشور ما را نجات دهد، فرزندآوری و تولید نسل و حفظ جمعیت کشور است.

وی عنوان کرد: اگر جمعیت کشور کم شود، چند سال دیگر صیانت از کشور دشوار می‌شود و دشمنان به راحتی بر ما مسلط می شوند و کم شدن جمعیت شیعه به معنای کم شدن سربازان امام زمان (عج) و کم شدن دوستداران اهل بیت(ع) است.

ناصری با اشاره به اینکه عده‌ای توکل خود را از دست داده‌اند و از ترس تامین رزق و روزی، فرزندآوری نمی‌کنند، گفت: این حرکت خیانت به جامعه و نسلی است که باید می‌آمد و آرامش و آسایش را برای این مردم فراهم می‌کرد و به تولید علم و دانش و ترویج دین می پرداخت.

وی با اشاره به آیه شریفه وَ مَا مِن دَآبَّةٍ فِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَ یَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَ مُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُّبِینٍ، عنوان کرد: خداوند روزی بندگان خود را تضمین کرده پس باید با توکل به خدا و بدون ترس از تامین رزق و روزی، فرزندآوری کرد.

 آیت الله ناصری همچنین بر ضرورت از بین بردن موانع ازدواج و ترویج ازدواج آسان در مسیر تولید نسل تاکید کرد و گفت: دولت نیز باید در این زمینه برنامه ریزی فوق برنامه داشته باشد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ایرانی ارسالی در

  سلام
  افزایش جمعیت دردی را دوا نمی کند و وضع جامعه بدتر می شود
  تا اقتصاد بیمار است مردم تمایلی به فرزند آوری ندارند الآن برای هرینه های تک فرزند خانواده ها مشکل دارند از شیر تا پوشک و تحصیل . بنده امسال نتونستم برای تک فرزندم لباس عید بخرم مگر دیوانه شدم که مجدد فرزند آوری داشته باشم امروز مردم کم سواد هم به فرزندان خود توصیه می کنند که فرزندار نشوند یا بیش از یک فرزند نداشته باشند.یعنی بخاطر وضع اسفباراقتصادی از شیرینی نوه دار شدن چشم پوشی کرده اند.

 • ناشناس ارسالی در

  اون موقع این بچه‌های بدبختی که قراره دنیا بیان ، با پوشک ، خدادتومن و شیر خشک خدادتومن و دارو و درمان خداد تومن ووووووووو خاک بر سر پدر و مادری که بخو ان یه بدبخت اضافه کنن به جمع بیکاران این مملکت

 • ناشناس ارسالی در

  دهه شصتی دریاب فرزند آوری پیش کش

 • عباسی۱۰۸ ارسالی در

  با کدوم پول
  با کدوم امکانات

 • محمدرضا کیانفر ارسالی در

  آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد گفت: کسانی که از ترس تأمین رزق و روزی فرزندآوری نمی‌کنند به جامعه خیانت می‌کنند.

  آقای ناصری،
  خیانت شما می‌کنید که سالهاست از سن بازنشتگی گذشته‌اید مثل کنه به مال دنیا چسبیده‌اید مشاغل فرزندآوران را غصب کرده‌اید از چندین جا حقوق می‌گیرید حرف دهنتان را هم نمی‌فهمید.
  بی‌نفیرست کسی کش نفر از جهل و خطاست، جهد کن تا نبوی از نفر بی‌نفران.
  روزگاریست که جز جهل و خیانت نخرند، داری این مایه و گر نه خر ازین کلبه بران.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی،
  2- به رسمیت شناختن حق #آزادی_بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه