ارسال به دیگران پرینت

پسر ترامپ | محبوب‌ترین چهره سیاسی تاریخ آمریکا پدرم است

«اریک ترامپ» پسر دوم رئیس جمهور سابق آمریکا، پدرش را محبوب‌ترین چهره تاریخ این کشور توصیف کرد. پسر ترامپ درباره استیضاح دوم پدرش در کنگره آمریکا به‌خاطر تحریک به شورش گفت: «آن‌ها سعی کردند همه چیز را علیه پدرم و همه ما ایجاد کنند. آن‌ها هر روز این کار را انجام می‌دهند و به آن ادامه می‌دهند. حتی زمانی که او یک شهروند عادی است تلاش می‌کنند وی را استیضاح کنند».

«اریک ترامپ» پسر دوم رئیس جمهور سابق آمریکا، پدرش را محبوب‌ترین چهره تاریخ این کشور توصیف کرد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، اریک ترامپ روز پنجشنبه در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» مدعی شد: «هرگز چهره‌ سیاسی دوست‌داشتنی‌تر» از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در این کشور وجود نداشته است.

پسر ترامپ درباره استیضاح دوم پدرش در کنگره آمریکا به‌خاطر تحریک به شورش گفت: «آن‌ها سعی کردند همه چیز را علیه پدرم و همه ما ایجاد کنند. آن‌ها هر روز این کار را انجام می‌دهند و به آن ادامه می‌دهند. حتی زمانی که او یک شهروند عادی است تلاش می‌کنند وی را استیضاح کنند».

او در ادامه ادعاهایش گفت: «آن‌ها می‌دانند که او کارهای بزرگی برای این ملت انجام داد. آن‌ها می‌دانند که هرگز چهره‌ای سیاسی دوست‌داشتنی‌تر از او در تاریح کشور ما وجود نداشته است».

اریک ترامپ افزود: «هفتاد و پنج میلیون آمریکایی هستند که او را تا آخر دنیا همراهی می‌کنند. منظورم این است که آن‌ها این مرد و مواضعی که دارد را دوست دارند».

این در حالی است که ترامپ اولین رئیس جمهور تک دوره‌ای آمریکا از سال ۱۹۹۲ محسوب می‌شود و دو استیضاح را در پرونده دارد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه