ارسال به دیگران پرینت

۱۲۴ تبعه خارجی در فارس به کرونا مبتلا شدند

ابتلای ۱۲۴ تبعه خارجی در فارس به کرونا

سیدعلاالدین کراماتی پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اتباع بیگانه غیر مجازی که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند پس از گذراندن دوره درمان و بهبودی به کشورشان بازگردانده می‌شوند.

وی ادامه داد: به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به اتباع بیگانه در استان، پیامک‌‎هایی با محتوای آموزشی و تاکید بر لزوم در خانه ماندن برای اتباع خارجی دارای کارت آمایش و شرکت کنندگان در طرح سرشماری اتباع و خانوارهای غیرمجاز دارای دانش‌آموز مجاز ارسال شده است.

او اظهار داشت: همچنین علاوه بر توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین این اتباع، با پیگیری و رایزنی با دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان در شیراز، کمک‌های نقدی و غیرنقدی به تعدادی از خانوارهای آسیب‌پذیر اتباع خارجی که دارای مشکلات معیشتی شدید هستند داده شده است.

کراماتی، تعداد اتباع خارجی مجاز استان فارس را حدود ۶۰ هزار نفر برشمرد و گفت: از این تعداد حدود ۵۷ هزار نفر دارای کارت آمایش هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۶ خرداد ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده اند ، با شناسایی این موارد، مجموع بیماران کرونا در کشور به ۱۳۹ هزار و ۵۱۱ نفر رسید.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه