ارسال به دیگران پرینت

برد ناپلئونی پرسپولیس در چمن مصنوعی مس

تیم فوتبال پرسپولیس با کمترین گل زده به سه امتیاز ارزشمند در رفسنجان دست پیدا کرد.

دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۱۵ امروز جمعه در ورزشگاه شهدای صنعت مس برگزار شد که این بازی با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. مهدی عبدی دقیقه ۷۹ برای پرسپولیس گل زد.

دو تیم در حالی در چمن مصنوعی این ورزشگاه بازی را آغاز کردند که میزبان بر خلاف انتظار بازی رو به جلویی را در دستور کار قرار داد.

پرسپولیس که در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به قهرمانی رسید برای ماندن در کورس قهرمانی لیگ برتر فصل جاری دنبال سه امتیاز این دیدار بود. شاگردان یحیی گل محمدی همچون بازیکنان مس رفسنجان با پاس‌های بلند از دفاع به حمله می‌آمدند تا روی دروازه حریف خود ایجاد موقعیت کنند.

پرسپولیس که در این بازی پیراهن دوم خود به رنگ مشکی را بر تن داشت با استفاده از قدرت مهدی ترابی و امید عالیشاه سعی بر ایجاد موقعیت برای عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو در خط حمله خود داشتند که تلاش‌های آنها راه به جایی نبرد.

در دقیقه ۳۸ این دیدار روی مهدی ترابی صحنه مشکوک خطا اتفاق افتاد که داور بازی در ابتدا اعتقادی به خطا نداشت اما کمک اول او از طریق بیسیم اعلام خطا کرد تا دقایقی از بازی حاشیه به همراه داشته باشد اما ضربه آزاد سرخ‌ها که مشت محوطه جریمه مس بود راه به دروازه میزبان نبرد تا دو تیم در نهایت تن به تساوی بدون گل در نیمه نخست بدهند.

نیمه دوم با بازی مالکانه پرسپولیس ادامه داشت. شاگردان یحیی گل محمدی در تلاش بودند تا با ارائه بازی فیزیکی در میانه میدان و پلی‌های کوتاه و بلند به مهاجمان خود بتوانند آنها را در موقعیت گلزنی قرار دهند.

حملات پرسپولیس در حالی ادامه پیدا می‌کرد که مسی‌ها در زمین خود نیز سعی داشتند فوتبال رو به جلو انجام دهند آنها توانستند با پاس‌های بلند مدافعان پرسپولیس را وادار به عقب نشینی کنند.

عیسی آل کثیر که با مصدومیت از ناحیه انگشت در ترکیب میهمان قرار گرفت در دقیقه و۶۳ جای خود را به مهدی عبدی داد تا مهاجم جوان پرسپولیس در کنار مغانلو قرار بگیرد.

حملات پرسپولیس با آمدن عبدی و حضور پررنگ عالیشاه پشت سر مهاجمان ادامه داشت.

شاگردان یحیی که با بازی تاکتیکی مسی‌ها غافلگیر شدند سعی داشتند با ارسال‌های بلند به گل برسند بالاخره در دقیقه ۷۹ روی پاس عمقی بی نقص عالیشاه به مهدی عبدی به گل رسیدند.

مهاجم جوان پرسپولیس در حالی موفق به گلزنی شد که مسی‌ها دنبال سه امتیاز بودند.

میزبان پس از این گل حملات پردامنه ای را روی دروازه حامد لک ایجاد کرد که مهم‌ترین آن با ضربه سر محمد قاضی در دقیقه ۸۴ با کمترین اختلاف به بیرون رفت تا شاگردان یحیی به سه امتیاز حساس این بازی برسند.

پرسپولیس با این پیروزی ۵۱ امتیازی شد تا در صدر جدول قرار گیرد.

مس نیز ۲۸ امتیازی ماند تا برای تعیین جایگاه خود منتظر نتایج بقیه بازی‌های هفته بیست و چهارم باشد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه