ارسال به دیگران پرینت

حوزه قضایی بهارستان با کمبود نیروی انسانی مواجه است

فرماندار بهارستان گفت: حوزه قضایی بهارستان با کمبود نیروی انسانی مواجه است.

هادی تمهیدی عصر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان بهارستان که با حضور قائم مقام مدیرکل دادگستری استان تهران، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به تراکم جمعیت شهرستان بهارستان اظهار داشت: جمعیت حدود ۷۰۰ هزار نفری، بهارستان را به پرتراکم ترین شهرستان کشور تبدیل کرده است.

تمهیدی افزود: سرانه‌های این شهرستان بویژه در حوزه‌های انتظامی و قضائی با جمعیت شهرستان همخوانی نداشته و با کمبودهایی در حوزه‌های مختلف روبرو هستیم.

فرماندار بهارستان گفت: حوزه قضائی شهرستان نیز همانند سایر ارگان‌ها و ادارات با کمبودهایی به ویژه در زمینه نیروی انسانی مواجه است که امیدواریم با توجه ویژه مسئولان استانی این کمبودها رفع شود تا رضایت مندی مردم را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه با این تراکم جمعیت مدیریت و پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان بسیار سخت و دشوار است، عنوان داشت: از رئیس دادگستری و دادستان و همکاران پرتلاش شأن کمال قدردانی و تشکر را دارم که در کنار سایر اعضا شورای تأمین در برقراری نظم و امنیت به صورت شبانه روز تلاش می‌نمایند.

تمهیدی در ادامه مردم بهارستان را جز شریف‌ترین و نجیب‌ترین هموطنان توصیف کرد و گفت: امیدواریم با تلاش و کوشش مؤثر، رضایت مردم را که هدف اصلی همه خادمین است را در بر داشته باشد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه