ارسال به دیگران پرینت

طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا بسیار مؤثر بوده است

قزوین - جانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا بسیار مؤثر بوده است بر استمرار آن در پیک چهارم تاکید کرد.

 منوچهر حبیبی بعد از ظهر شنبه در جلسه هماهنگی طرح شهید سلیمانی استان قزوین که در سالن معاونت سیاسی استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی از ابتدای شروع به کار عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی را از خود به جای گذاشته و در کنترل و مهار کرونا مؤثر بوده است.

وی با اشاره به پیک چهارم کرونا در کشور و استان تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی و سپاه استان برای مهار پیک چهارم باید بیش از گذشته در طرح شهید سلیمانی همکاری کنند.

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین ادامه داد: محله بندی طرح شهید سلیمانی در مهار شیوع بیماری کرونا بسیار مؤثر بوده و باید احیا و تقویت شود تا بتوان با برنامه ریزی مناسب این عملیات مهم و حساس را انجام داد.

وی با تاکید بر بسیج امکانات و همکاری دستگاه‌های اجرایی با اجرای طرح شهید سلیمانی افزود: از ظرفیت مراقبین بهداشت در آموزش و پرورش و امکانات سایر ادارات برای مهار کرونا باید استفاده کرد.

حبیبی در ادامه تاکید کرد: تعامل دستگاه‌ها برای مدیریت بیماری و بحران کرونا باید ادامه داشته باشد و همه برنامه‌ها معطوف به مهار ویروس کرونا باشد.

معاون استاندار در پایان با تاکید بر تشدید نظارت‌ها یادآور شد: تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار باید مورد توجه باشد و با متخلفین برخورد خواهد شد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه