ارسال به دیگران پرینت

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پیامی روز جوان را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس‌جمهور میلاد مسعود حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی هموطنان، خصوصا جوانان ارزشمند و با لیاقت کشورمان تبریک گفت.

محمود واعظی در پیام اینستاگرامی خود تصریح کرده است که استفاده از ظرفیت جوانان جزء شعارهای محوری انقلاب اسلامی بود و این تاکید وجود داشت که در کارهای بزرگ به جوانان اعتماد شود. 

به گفته واعظی، این رویکرد در سال‌های ابتدایی انقلاب و خصوصا سالهای جنگ تحمیلی کاملا در کشور مشهود بود و نتایج بسیار خوبی را به بار آورد. البته الحق و الانصاف اعتماد به جوانان همیشه نتایج درخشانی را به دنبال داشته و هیچگاه موجب  پشیمانی نشده است. 

 رئیس دفتر رئیس‌جمهوردر ادامه نوشت:اینجانب شخصا همیشه به توان، انگیزه و دانش جوانان ایمان داشته‌ام و در مسئولیت‌هایی که بر عهده‌ام بوده، سعی کرده‌ام تا حد امکان از این ظرفیت عظیم بهره ببرم.

به گفته وی در دولت تدبیر و امید نیز به دلیل تاکید ویژه شخص رئیس‌جمهور، نگاه بسیار مثبتی به جوانان وجود داشته و دارد. چنانکه به گواهی آمار و ارقام، طی سالهای گذشته شاهد رشد اعتماد به جوانان در مسئولیت‌های ارشد و میانی بوده‌ایم. 

وی افزود: این سیاستی است که تا واپسین روزهای دولت تدبیر و امید در دستور کار خواهد بود. جوانان سرمایه این کشورند و ما در دولت خود را ملزم به بهره‌گیری از این سرمایه ارزشمند می‌دانیم.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  همسان سازی حقوق بازنشستگان وزارت بهداشت طبق قانون انجام نشده است وعدالت نیست لطفا جناب آقای نوبخت ریس محترم برنامه بودجه جناب آقای نمکی وزیر محترم بهداشت جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم تعاون و جناب آقای افتخاری رئیس محترم صندوق بازنشستگی که عید ما را خراب نمودند پاسخگو باشند .واگر بر اساس قانون اجرا نکنند چون حق الناس است گذشت نمی کنیم.
  ممنون

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه