ارسال به دیگران پرینت

برد یک نیمه ای پورتو مقابل یوونتوس با درخشش مهدی طارمی

تیم فوتبال پورتو پرتغال با تک گلی که روی اثرگذاری مهدی طارمی به ثمر رساند در نیمه نخست از یوونتوس پیش افتاد.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا از ساعت ۲۳:۳۰ سه شنبه شب میزبان پورتو پرتغال در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود که با برتری یک بر صفر نماینده پرتغال در نیمه نخست همراه بود.

سرجیو اولیویرا (۱۹ - پنالتی) برای پورتو گلزنی کرد.

مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی پورتو پرتغال همچون دیدار رفت در ترکیب تیمش حضور داشت تا بار دیگر تأثیر خود را در پیش افتادن پورتو در نیمه اول بگذارد.

طارمی در دقیقه ۶ روی سانتر زانوسی صاحب موقعیت شوتزنی شد که با دفع مدافع یووه همراه بود اما توپ بازگشتی روی سر طارمی فرود آمد تا او با پرش بلند خود تیر دروازه شِزنی دروازه بان تیم میزبان را به لرزه در آورد.

مهاجم پورتو در ادامه، روی پاس کوتاه مارگا در محوطه جریمه یووه به توپ رسید اما خطای دمیرال روی طارمی باعث گرفتن پنالتی از سوی داور هلندی این بازی شد.

سرخیو اولیویرا نیز پشت ضربه پنالتی که توسط مهاجم تیم ملی ایران گرفته شده بود ایستاد تا بر خلاف جهت حرکت شزنی تور دروازه یووه را در تورین ایتالیا به لرزه درآورد.

هم تیمی‌های کریستیانو رونالدو فشار زیادی را روی دروازه پورتو آوردند اما دفاع چندلایه نماینده پرتغال مانع از گل خوردن این تیم در ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی شد.

همچنین در دیدار همزمان بورسیا دورتموند آلمان نیز در نیمه اول توانست با گلزنی ارلینگ هالند مهاجم خود یک بر صفر از سویا اسپانیا پیش بیفتد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • اعجوبه ارسالی در

    پنالتی گرفته شده توسط طارمی گلی در خانه حریف را رقم زد، که ارزش دو گل را پیدا کرد. در واقع این امر مسیر صعود را برای تیم پورتو هموار کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه