ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۱۳ فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۱۳ فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :   مهربانی در شما موج می زند اما این خصلت امروز بیش از همیشه در شما فوران می کند به طوری که برای برخی از عزیزان تان هدیه می خرید. اگر چه آنها از این رفتار شما بسیار خوشحال می شوند اما حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید زیرا توقع دیگران را بالا می برید و این کار در دراز مدت به ضررتان تمام می شود. شاید تصور کنید که با شریک زندگی تان به اندازه کافی حرف می زنید اما آیا حرف های شما عمیق و از ته قلب تان است؟ اگر می خواهید رابطه خود را بهبود بخشید، برای صحبت کردن در مورد موضوعات مهم با یکدیگر وقت بیشتری بگذارید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز برای شما اتفاقی خاص می افتد. پس از دیدار با فردی، احساس عجیبی را در وجود خود تجربه می کنید و نسبت به خود و زندگی تان امیدوار می شوید. اگر مجرد هستید بدانید که جمله معروف عشق در نگاه اول در شما اتفاق افتاده است. پس آن را جدی بگیرید. اگر هدفی در سر داشته اید که هیچگاه عملی نشده است، ناامید نشوید، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است پس اولین قدم را به سمت موفقیت محکم بردارید. به زودی تغییری بزرگ در زندگی تان در راه است.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  شما فردی هستید که هر لحظه چیزی تازه می طلبید. امروز این علایق ناگهانی شما نه تنها دیگران بلکه خود شما را نیز متعجب کرده است زیرا تصمیم دارید که تغییری بزرگ به زندگی تان بدهید. اگر چه اکنون آن را به چشم یک سرگرمی می بینید اما در آینده ای نزدیک می تواند برای شما منبع درآمد باشد. اگر اخیرا، به خصوص با شریک زندگی تان، کم حرف شده اید باید بگوییم که بیان احساسات واقعی می تواند حقایق را آشکار و مشکلات بسیاری را حل کند. پس بیشتر با دیگران گفتگو کنید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  زندگی پر از ماجراجوی است، اگر تا به حال به این موضوع اعتقاد نداشته اید، امروز زندگی این جنبه خود را به شما نشان خواهد داد. به دلیل موفقیت هایی که در گذشته به دست آورده اید و همچنین تعریف و تمجیدهایی که دوستان تان از شما می کنند، اعتماد به نفس تان بالا رفته است. از این شرایط برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر، تلاش کنید. به زودی با افرادی آشنا خواهید شد که مشترکات و علاقمندی های مشابهی با آنها دارید، آنها می توانند به شما در راهی که انتخاب کرده اید، کمک کنند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  در محیط کار پیشنهادی به شما می شود که انرژی و انگیزه تان را افزایش می دهد. در آمد شما نیز از این طریق افزایش می یابد. تغییر ساده نیست، اگر برای مسیری که انتخاب کرده اید نگران هستید، دوستان خود را فراموش نکنید، آنها می توانند حامیان بزرگی برای شما باشند. شریک زندگی تان به فکر ایجاد تغییری در زندگی است، حتی اگر ایده او برای شما مسخره به نظر آمد، به او نخندید و بگذارید آزادانه کاری را که به آن علاقه دارد، انجام دهد. اگر او را آزاد بگذارید، علاقه او به شما نیز بیشتر خواهد شد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ارابه

کارت ارابه :  تصمیم دارید راهی را آغاز کنید اما نگران هستید. اگر چه موانعی پیش پایتان وجود دارد اما آنقدر با اراده قدم بر می دارید که در نهایت موفقیت شما حتمی است. سعی کنید این رفتار خود را همیشگی کنید زیرا هیچ هدفی آسان به دست نمی آید. برای شروع کاری، مورد حمایت دیگران قرار می گیرید، پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. بهتر است امروز هر آنچه دوست دارید و ندارید را کنار بگذارید و کمی نسبت به معشوق تان انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. عشق به سمت شما سرازیر است.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ماه

کارت ماه :  روز شما با شادی آغاز شده و تا شب این شادی دو برابر خواهد شد، بنابراین بد نیست برای شام به یک مکانی زیبا بروید و این شادی را آنطور که شایسته شماست، جشن بگیرید. امروز فرصت خوبی است تا احساسات درونی خود را برای معشوق تان بازگو کنید، حتی اگر فکر می کنید که او منظور شما را به خوبی درک نمی کند. نگران نباشید در نهایت او به دلیل صداقتی که داشتید از شما سپاسگذار خواهد بود. خبر خوبی در راه است که تمام شک و تردیدهای شما را برطرف می کند.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  فکر می کنید نیمه گمشده خود را یافته اید. اگر به احساس خود ایمان دارید، امشب را به همراه محبوب تان به یک مکان زیبا بروید و احساسات واقعی تان را آشکار کنید. مطمئنا از این صادق بوده اید پشیمان نخواهید شد.  بر سر دو راهی قرار گرفته اید، مهم راهی که انتخاب می کنید نیست، مهم تلاش شما برای گذراندن موانع است. هر راهی را در پیش بگیرید، سختی هایی دارد. پس به جای معطل کردن، اولین قدم را با اراده ای بالا بردارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز به فکر تعمیر وسایل خانه یا تغییر دکوراسیون هستید. تا می توانید وسایل قدیمی، کهنه و بی مصرف را دور بریزید و فضا را برای چیزهای جدید باز کنید. این گونه خانه شما زیباتر از قبل خواهد شد. اگر تنهایی از پس کارها بر نمی آیید، از دوستان تان کمک بگیرید. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه های زندگی حتی رابطه عاطفی، هر روز یک قدم به جلو بگذارید. اگر چه شریک زندگی شما کمی نگران است اما با جسارتی که دارید حتما موفق خواهید شد. به حرف ها و سوال های دیگران نیز اهمیتی ندهید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز اطلاعات مهمی دستگیرتان می شود که می تواند درهای تازه ای را به روی شما بگشاید و زندگی شخصی یا حتی حرفه ای تان را تغییر دهد.  فرصتی برایتان فراهم می شود که می توانید توانایی های خود را بالا ببرید. امروز روز فوق العاده ای برای یادگیری است پس آن را از دست ندهید. در این راه با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد. اگر دوست دارید دست به کارهای عجیب و غریب بزنید، حتی اگر رفتار شما از نگاه دیگران نامعقول آید، باز هم شما به کار خود ادامه دهید. درهای جدیدی در این راه به روی شما گشوده خواهد شد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قدرت

کارت قدرت :  یاد گرفتن مهارت های جدید اعتماد به نفس شما را بالا می برد و تلاش هایی که طی هفته های گذشته برای رسیدن به اهداف تان کرده اید، با موفقیت به نتیجه می رسد و شما مورد تحسین شدید اطرافیان قرار خواهید گرفت. به زودی پولی به دست تان می رسد که می توانید با آن کمی خوش بگذرانید. شما سختی های بسیاری را متحمل شده اید و حال خوشی شایسته شما است. افراد بسیاری برای درد و دل نزد شما می آیند اما بهتر است شما نیز برای خودتان زمان بگذارید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت پاپ

کارت پاپ :  این روزها بیشتر در مکان های عمومی و در ارتباط با دیگران باشید. ارتباط بیشتر با دوستان یا حتی عشق زندگی تان شما را به حال و آینده امیدوار کرده است طوری که ایده های مثبتی به ذهن تان رسیده که می خواهید در ماههای آتی اجرایشان کنید. سعی کنید ایده هایتان را جایی بنویسید تا فراموش نشوند. شما تا به حال صبر زیادی کرده اید و حال زمان ابراز وجود است. حتما حرف های زیادی برای معشوقه تان دارید، پس بهتر است صادقانه تمام آنها را بیان کنید. اگر آسان بگیرید، همه چیز برایتان آسان می شود.

منبع : تصویر زندگی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه