ارسال به دیگران پرینت

فال شمع | فال سرنوشت فوری | پیشگویی سریع بخت و سرنوشت

فال شمع دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ | فال شمع روزانه برای متولدین هر ماه | پیشگویی سریع بخت و سرنوشت

فال شمع دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال شمع دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ |  فال شمع روزانه برای متولدین هر ماه | پیشگویی سریع بخت و سرنوشت

فال شمع دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ 

فال شمع دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲  را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال روزانه واقعی دوشنبه ۷ اسفند | فال روزانه متولدین هر ماه | طالعت بسیار روشن است

فال شمع، یکی از روش‌های پیش‌بینی آینده است که برخی افراد در جامعه به آن اعتقاد دارند. این فال مانند سایر فال‌هایی مثل فال تاروت کبیر و غیره در جامعه ما رواج پیدا کرده است.​

فال شمع در واقع از طریق اشکالی که اشکال به وسیله‌ی شمع در آب ایجاد می‌کند، توسط افراد خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی افراد برای تعبیر فال شمع نیز از اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود، و یا رنگ نور شمع به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند.

به هر حال، باید توجه داشت که فال شمع تنها یک بهانه است و همه اتفاقات خوب و بد فقط در نظر ایزد توانا مشهود است و این نعمتی است تا نظم طبیعت پابرجا و زیبا بماند. این به معنی این است که هرگونه پیش‌بینی و تعبیری که از فال شمع صورت می‌گیرد، به هیچ عنوان اعتبار علمی ندارد و نباید برای اتخاذ تصمیمات مهم در زندگی به آن اتکا کرد.

در حالی که برخی افراد لذت می‌برند از خواندن فال شمع و ممکن است این فال برای آنها سرگرم‌کننده باشد، اما برای بیشتر مردم هدف آن تفریح است.

فال شمع روزانه امروز متولدین فروردین

رازی در دل دارید که حسابی ذهنتان را مشغول کرده و تا به کسی بازگو نکنید احساس آرامش نمی کنید اما باید مواظب باشید تا سفره ی دلتان را برای هر کسی باز نکنید و رازتان را برای فرد قابل اعتماد بازگو کنید.ممکن است در کارتان شکست بخورید اما این به معنای پایان راه نیست و با تلاش می توانید موفق شوید.

فال شمع روزانه امروز متولدین اردیبهشت

در یک مسئله ی حقوقی یا اداری مشکلی برایتان پیش آمده است اما با مشورت با فردی آگاه در این زمینه, می توانید مشکل را تاح دی حل کنید و خیالتان از این بابت راحت شود.بهتر است برای بزرگترها و اعضای خانواده اتان بیشتر احترام قائل شوید و با آن ها آرام تر صحبت کنید تا کسی از شما دلگیر نشود.

فال شمع روزانه امروز متولدین خرداد

شخصی در پی آن است که در کارتان مشکل درست کند و یا شما را به دردسر بیندازد پس باید حواستان را جمع کنید تا بتوانید در صورت بروز مشکل, خیلی زود آن را حل کنید.یکی از دوستانتان شما را فردی آشنا می کند که شما هم از او خوشتان می آید اما هنوز برای رویاسازی زود است و باید کمی بیشتر با هم آشنا شوید.

فال شمع روزانه امروز متولدین تیر

با یک پیشنهاد کاری روبه رو شده اید که می تواند برای شما موفقیت های زیادی داشته باشد اما بهتر است تمام جوانب کارتان را با دقت بسنجید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.کمی خسته هستید زیرا این روزها فشار کاری زیادی دارید شاید برنامه ریزی برای یک سفر بتواند حال و هوایتان را تغییر دهد و شما را به آرامش برساند.

فال شمع روزانه امروز متولدین مرداد

شخصی شما را با انتقادات و نظرهایش کلافه کرده است اما امروز زمان خوبی برای بحث با این شخص نیست پس بر روی کارهای خودتان تمرکز کنید و نسبت به او بی اعتنا باشید.این اواخر به شدت سرگرم دوست های جدیدتان بوده اید اما حالا زمان آن رسیده است که بر روی اهداف و کارهایتان تمرکز کنید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید.

فال شمع روزانه امروز متولدین شهریور

انتظاراتی از همسرتان دارید اما احساس می کنید او نسبت به شما و خواسته هایتان بی توجه است. خوب است که سعی کنید از دیدگاه او هم به قضایا نگاه کنید وک می شرایط کاری او را درک کنید.سرگرم انجام کارهایتان هستید اما ممکن است در پشت پرده افرادی در حال غیبت و بدگویی از شما باشند اما بهتر است خودتان را درگیر افراد سطحی نکنید.

فال شمع روزانه امروز متولدین مهر

احساس می کنید این روزها کارهای زیادی برای انجام دارید و وقت کمی در اختیارتان است شاید بهتر باشد برای پیشبرد برخی از کارهایتان از شخصی کمک بگیرید تا کمی خیالتان از بابت کارها راحت شود.تغییراتی در زندگیتان در حال وقوع است که باید خودتان را با آن ها وفق دهید زیرا تها با همین راه می توانید به موفقیت های بیشتر برسید.

فال شمع روزانه امروز متولدین آبان

در حال تدارک یک مهمانی هستید اما ممکن است برخی بی نظمی ها, برنامه هایتان را به هم بزند پس هوشیار باشید تا خیلی زود بتوانید مسائل را حل کنید.به تازگی حال جسمی تان بهبود پیدا کرده و بیماری تان تمام شده است اما همچنان بدنتان ضعیف است و بهتر است برنامه غذایی مقوی تری برای خود در نظر بگیرید.

فال شمع روزانه امروز متولدین آذر

مشتاق دیدار کسی هستید زیرا مدت هاست او را ندیده اید و حالا حسابی دلتنگ او هستید اما فعلا باید بر روی کارها و درستان تمرکز کنید تا بتوانید در روزهای آینده دیداری تازه کنید.شخصی به شما علاقه مند شده است و دورادور مواظب شماست تا مشکلی برایتان پیش نیاد و شما نیز از این موضوع غرق لذت و شادی هستید.

فال شمع روزانه امروز متولدین دی

مدت هاست ارتباطتان با یکی از دوستانتان قطع شده است و از او بی خبر هستید اما امروز به طور اتفاقی هم دیگر را ملاقات خواهید کرد.این دیدار, خاطرات زیادی در ذهنتان یادآوری می کند که باعث می شود دلتان بخواهد دوباره با هم در تماس باشید و دوستی تان را از سر بگیرید اما باید مواظب باشید که هم شما و هم طرف مقابلتان اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

فال شمع روزانه امروز متولدین بهمن

شما شخصی احساساتی هستید و خیلی زود تحت تاثیر قرارمی گیرید اما خوب است که قبل از هر واکنشی خیلی خوب در این مورد فکر کنید و بدون دلیل منطقی, حرفی را قبول نکنید.یکی از نزدیکانتان دچار مشکل شده است و برای حل مشکلش با شما تماس می گیرد پس بهتر است که در حد توانتان به او کمک کنید.

فال شمع روزانه امروز متولدین اسفند

امروز با شخص مهمی قرار ملاقات دارید که می تواند بر روی آینده ی حرفه ای شما هم تاثیر زیادی بگذارد پس خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید صادقانه صحبت کنید تا طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید.ممکن است ناخواسته با حرف هایتان یکی از عزیزانتان را ناراحت کنید اما نگران نباشید زیرا خیلی زود با هم آشتی خواهید کرد.

 
 

 

منبع : فرتاک نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه