ارسال به دیگران پرینت

گران ترین طلاق | گران ترین طلاق جهان

معرفی چند مورد از گران ترین طلاق های دنیا | پر هزینه ترین طلاق ها بین سلبریتی ها در جهان

تا تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۲۳، گران ترین طلاق جهان متعلق به جف بزوس، بنیانگذار و مدیر عامل سابق شرکت آمازون، و همسر سابقش مکنزی اسکات است.

معرفی چند مورد از گران ترین طلاق های دنیا | پر هزینه ترین طلاق ها بین سلبریتی ها در جهان

معرفی چند مورد از گران ترین طلاق های دنیا 

تا تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۲۳، گران ترین طلاق جهان متعلق به جف بزوس، بنیانگذار و مدیر عامل سابق شرکت آمازون، و همسر سابقش مکنزی اسکات است.

اگر سلبریتی باشید و تصمیم به طلاق بگیرید، این کار هزینه ی مالی زیادی برایتان خواهد داشت. ماجرای طلاق سلبریتی هایی که در ادامه درباره ی آن ها صحبت خواهیم کرد این موضوع را به خوبی ثابت می کند.

آریانا گرانده

گفته می شود بعد از جدایی آریانا گرانده و همسرش، دالتون گومز در سال ۲۰۲۳، گرانده مبلغ ۱/۲۵ میلیون دلار به گومز داد و ۲۵ هزار دلار از هزینه های حقوقی او در جریان فرآیند طلاق شان را نیز متقبل شد. به علاوه، گفته می شود آن ها ۶ میلیون دلارباقیمانده از قسط خانه ی مشترک سابق شان را پرداخت خواهند کرد و پس از فروختن این خانه، سود حاصل از آن را به طور مساوی میان خود تقسیم خواهند کرد.

کریس جنر

در سال ۲۰۱۴ وقتی کریس جنر و همسرش بروس جنر از یکدیگر جدا شدند، بر اساس شنیده ها، کریس با پرداخت ۲/۵ میلیون دلار به بروس به عنوان وجه المصالحه موافقت کرد. از قرار معلوم آن ها همه ی دیگر اموال شان را هم با یکدیگر تقسیم کردند، جز خانه ی مشترک شان که برای کریس باقی ماند.

مدونا

در سال ۲۰۰۸، وقتی مدونا و همسرش گای ریچی از یکدیگر جدا شدند، خبرها حاکی از آن بود که مدونا بین ۷۶ تا ۹۲ میلیون دلار به ریچی پرداخت کرده بود که بخشی از آن به اندازه ی ارزش عمارتی بود که این زوج سابق در انگلیس خریداری کرده بودند.

ایلان ماسک

بعد از اولین طلاق ایلان ماسک و همسرش تلولا رایلی در سال ۲۰۱۲، اینطور که گفته می شود ماسک به رایلی ۴/۲ میلیون دلار پرداخت کرد. علیرغم این جدایی، ماسک  رایلی ۱۸ ماه بعد با یکدیگر آشتی کردند و در سال ۲۰۱۲ دوباره باهم ازدواج کردند. اما یک بار دیگر در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند که از قرار معلوم، ماسک بعد از این جدایی، با پرداخت ۱۶ میلیون دلار به رایلی موافقت کرده بود.

هریسون فورد

وقتی هریسون فورد و همسرش ملیسا متیسون در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند، گفته می شد که فورد نزدیک به ۸۵ میلیون دلار به همسر سابقش داده بود.

به علاوه، بر اساس شنیده ها، متیسون زمانی که او و فورد هنوز زن و شوهر بودند، خواستار دریافت بخشی از درآمدهای فورد از فیلم هایش شده بود.

جف بزوس

در سال ۲۰۱۹ بعد از جدایی جف بزوس و همسرش مکنزی اسکات، گفته شد که ۴ درصد از سهام شرکت آمازون به ارزش ۳۸ میلیارد دلار به اسکات تعلق گرفته است، امری که آن را به بزرگ وجه المصالحه ی زمان خود بدل ساخت.

بیل گیتس

پس از طلاق بیل گیتس و ملیندا فرنچ، گفته می شود بیل ۶/۳ میلیارد دلار را در قالب سهام به نام ملیندا کرد.

منبع : برترین ها
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه